Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Gaja Zaprasza


Hotel Gaja stanowi alternatywę dla osób lubiących mniejsze, bardziej kameralne obiekty, przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiego poziomu usługi hotelowej i restauracyjnej. Obiekt usytuowany jest przy międzynarodowej trasie E30, jeszcze w obrębie stolicy, zaledwie 15 minut od centrum i lotniska Okęcie.

Bezpieczeństwo naszym Gościom zapewnia ogrodzony i dozorowany teren z dużym, bezpłatnym parkingiem. Cały obiekt otoczony jest zadbanym, zielonym ogrodem, co z pewnością dodatkowo uprzyjemni Państwu pobyt. Do Państwa dyspozycji są komfortowo urządzone pokoje oraz elegancka restauracja, oferująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej.

Niewielki, dzięki temu kameralny i przytulny hotel "Gaja" usytuowany w spokojnej okolicy zapewni komfort pobytu w Warszawie osobom przyjeżdżających w celach służbowych jak i turystycznych.W naszym motelu mogą Państwo odzyskać siły zarówno po podróży, jak i po ciężkim dniu pracy. Do Państwa dyspozycji są 22 pokoje jedno- i dwuosobowe, utrzymane w pastelowej kolorystyce, wyposażone w komfortowe łazienki, telewizory, telefon i dostęp do internetu.Żelazko i deska do prasowania, suszarka oraz usługa pralnicza dostępne są na życzenie.

Serdecznie zapraszamy!


Hotel Gaja
Połczyńska 126
01-304 Warszawa
Tel:(0-22) 665 92 96, 665 92 97
www.gaja.waw.pl
gaja@gaja.waw.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16