Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Acwador serdecznie zaprasza


Hotel ACWADOR znajduje się niespełna trzy kilometry od Pleszewa w przepięknej miejscowości Prokopów. Usytuowanie naszego obiektu gwarantuje wypoczynek w ciszy i spokoju.

Wygodne pokoje

Posiadamy 57 miejsc noclegowych z możliwością dostawek. Oferujemy pokoje:
  • 1-osobowe,
  • 2-osobowe,
  • 3-osobowe,
  • apartament o wysokim standardzie.

Naszym gościom oddajemy do dyspozycji pokoje wyposażone w łazienkę z prysznicem oraz TV, TV-Sat, telefon, możliwość podłączenia do sieci Internet. Wszystkie pokoje są klimatyzowane.Gastronomia

Bogata oferta gastronomiczna zaspokoi oczekiwania wymagających smakoszy i znawców trunków. Serwujemy dania kuchni tradycyjnej oraz przysmaki kuchni europejskiej. Gorąco polecamy również wina z całego świata, które każdej potrawie nadają dodatkowy wspaniały i niepowtarzalny smak. Na państwa życzenie organizujemy również Wielkie Grillowanie. Do państwa dyspozycji posiadamy komfortową restaurację, drink bar oraz klimatyzowaną salę bankietową.
Organizujemy przyjęcia, bankiety, imprezy okolicznościowe na około 300 osób.Rozrywka i rekreacja

Można u nas wypocząć czynnie korzystając z nietuzinkowej krytej pływalni (wymiary: 22x8 m, głębokość do 1,8 m ), wyposażonej w bezpieczną zjeżdżalnie dla dzieci. Polecamy również do celów rekreacyjnych naszą siłownie oraz saunę. Planujemy rozwój przedsiębiorstwa w kierunku sportowo - rekreacyjnym (budowa basenu na terenie otwartym, kortów tenisowych, stadniny koni).Konferencje i szkolenia

Udostępniamy klimatyzowaną i wyposażoną salę konferencyjną na 250 miejsc oraz salę konferencyjną na ok. 40 miejsc niezbędną przy organizacji różnego typu spotkań, szkoleń, czy konferencji.

Płatności gotówkowe przyjmujemy w kilku walutach świata oraz honorujemy karty kredytowe.

Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzenia Hotelu Acwador.
ACWADOR spółka jawna
Prokopów 25a
63-300 Pleszew
telefon:(062) 742 24 90
(062) 742 22 98
(062) 742 90 04
fax: (062) 742 24 90
e-mail: acwador@acwador.pl
www.acwador.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16