Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Zapraszamy do Pałacu Krasków


Hotel Krasków w kurorcie Krasków jest miejscem dla ludzi szukających czegoś wyjątkowego. Polecimy Państwa opiece naszego wyszkolonego personelu. Jesteśmy w stanie spełnić życzenia naszych gości: począwszy od tych, szukających ciszy i romantyki w otoczeniu stylowego luksusu, po tych z Państwa, którzy pragną połączyć piękno z interesem.


Bajeczne apartamenty i pokoje wyposażone są w antyczne, stylowe meble i obrazy starych i współczesnych mistrzów. Wspomnieć należy również o drzwiach łazienek rzeźbionych ręcznie na wyspie Bali oraz marmurowych kominkach będących dziełem mistrzowskiej ręki miejscowych rzemieślników. Wszystko to stanowi o wyjątkowej atmosferze Kraskowa, dzięki której zasłynął.

Zewsząd przybywają tu zwolennicy wyszukanych rozkoszy podniebienia, aby skorzystać z oferty pałacowej kuchni i delektować się pieczołowicie dobranymi winami z pałacowych piwnic.

Wśród naszych gości są pracownicy miejscowych przedsiębiorstw oraz zagranicznych koncernów mających w Polsce swoje siedziby. Organizujemy dla nich obrady, seminaria, prezentacje i konferencje.


Nasze pomieszczenia konferencyjne są przeznaczone dla grup obejmujących od 10 do 60 osób, w sali koncertowej oferujemy miejsca ponad 300 osobom. Do dyspozycji Państwa oddajemy 4 luksusowe apartamenty i 9 luksusowych pokoi w pałacu, 22 stylowe pokoje dwuosobowe w budynku bocznym.

Nasz sprawdzony zespół planuje, organizuje, prowadzi i opiekuje się Państwa imprezą tak, by przyczynić się do Państwa sukcesu zawodowego.

Pałac Krasków
58-124 Marcinowice
Krasków 12
tel. (074) 858 51 01, 858 53 32
fax. (074) 858 52 52
rezerwacje@kraskow.pl
www.hotel-palac-kraskow.com.pl
Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16