Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Wypoczynek i Spa w Hotelu Kuracyjnym ***


Nie każdy jednak wie, że tuż przy obleganym przez turystów Sopocie znajduje się niezwykła oaza spokoju – Gdynia Orłowo. Bezpośredni kontakt z Zatoką Gdańską, piękna plaża, nadmorska promenada, urokliwe molo sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek. W tak malowniczym miejscu możemy zapomnieć o otaczającej nas pogoni dnia codziennego, poprawić samopoczucie, ale także zadbać o siebie.

Hotel Kuracyjny *** jest usytuowany w samym sercu Gdyni Orłowo, 300 metrów od morza i plaży. Nowoczesny obiekt o stonowanej kolorystyce wnętrz, rodzinna atmosfera, kameralna restauracja, troskliwy i miły personel tworzą wyjątkowy charakter hotelu. Podczas pobytu warto skorzystać z zabiegów w SPA&Wellness oraz Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej świadczącym usługi na wysokim poziomie. Zabiegi Spa wykonywane przez profesjonalną obsługę zabiorą nas w świat relaksu i zmysłów.
 

Na przykład Masaż Lomi Lomi Nui, o prastarej hawajskiej tradycji. Kryje on w sobie filozofię Huny, według, której cały świat przenika energia zwana przez Hawajczyków Mana. Hawajscy szamani łączyli masaż ze świętym tańcem, który wykonywali wokół kamiennego ołtarza, stąd nazwano go masażem świątynnym. Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. W dosłownym tłumaczeniu oznacza ono uciskanie, ugniatanie, a także dotyk aksamitną łapą zadowolonego kota.
 
Lomi Lomi Nui jest masażem, który przekazuje jedyne w swoim rodzaju uczucie zadowolenia i błogości. Masaż Hawajski odbywa się na ciele fizycznym człowieka, a także otaczających go ciałach energetycznych. Charakterystyczne jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, przez co masaż jest wyjątkowo harmonijny.

SPA&Wellness Center oferuje: kompletną pielęgnację twarzy i ciała, zabiegi z minerałami z Morza Martwego, algami, zieloną herbatą, kolagenowe, kawiorowe, zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków, peelingu kawitacyjnego oraz mikrodermabrazji, kilkanaście rodzajów masaży, masaże wodne, bicze szkockie oraz aromatyczne kąpiele perełkowe, a także zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Położenie hotelu sprzyja również czynnemu wypoczynkowi pod okiem terapeutów, ale także spacerom wzdłuż morza i wycieczkom rowerowym. W Hotelu Kuracyjnym znajduje się również wypożyczalnia rowerów.

 


Więcej informacji w Prezentacji Hotelu


 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16