Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

W.M. Hotel System w Krakowie zaprasza


W.M. Hotel System serdecznie zaprasza do swojego obiektu w Krakowie znajdującego się przy al. 29 Listopada 189 (droga międzynarodowa E 77 Kraków - Warszawa).

Oferujemy naszym gościom 166 pokoi, w tym dla osób niepełnosprawnych oraz dla niepalących. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę , TV satelitarną, telefon oraz podłączenie do internetu. Wszystkie pokoje posiadają pomiędzy sobą wewnętrzne połączenia, co daje możliwość doskonałego pobytu i odpoczynku dla rodzin i grup. W każdym pokoju istnieje możliwość dostawienia pełnowymiarowego łóżka. W budynku zainstalowano dwie przeszklone windy, z których będziecie Państwo mogli podziwiać piękną panoramę Krakowa.

W lobby oddajemy do dyspozycji naszych gości stanowiska do bezpłatnego surfowania po internecie, wysyłania i odbieranie maili.

Amatorów czynnego wypoczynku zachęcamy do bezpłatnego korzystania z naszego fitness centrum: krytego basenu, sauny oraz siłowni. Czynne do późnych godzin wieczornych centrum odnowy zapewnia miły relaks i odpoczynek po wielogodzinnym zwiedzaniu Krakowa lub wyczerpujących spotkaniach biznesowych.

Organizatorom konferencji, sympozjów oraz imprez okolicznościowych zapewniamy klimatyzowane sale, w pełni wyposażone w sprzęt konferencyjny. Do dyspozycji oddajemy 4 pomieszczenia mieszczące od kilkunastu do 150 osób oraz kameralny Business Room.

W obiekcie znajduje się restauracja, oferująca doskonałe dania kuchni staropolskiej i międzynarodowej, a także bar. Ponadto zapewniamy obsługę gastronomiczną konferencji, bankietów oraz wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych.

Posiadamy garaże podziemne oraz parking strzeżony. Honorujemy karty kredytowe.
Zapraszamy do kolejnych obiektów, w Poznaniu i Wrocławiu.

Przyjedź jako Gość, zostań Przyjacielem


W.M. Hotel System
31-241 Kraków
Aleja 29 Listopada 189
tel. (012) 614 48 00
fax. (012) 634 05 08
reservation@hotelsystem.pl
www.hotelsystem.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16