Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Villa Baltica w Sopocie


Zapraszamy do Villa Baltica, która znajduje się przy samej plaży w Sopocie tuż przy malowniczej przystani rybackiej.

Hotel w swojej ofercie posiada 33 eleganckie i klimatyzowane pokoje, w tym dwupoziomowe apartamenty z widokiem na morze, wyposażone w mini bary, stałe łącze internetowe i telewizję kablową.

Unikalna architektura zadowoli wielbicieli eleganckich wnętrz, a urokliwa lokalizacja i dogodny dojazd sprawią, że pobyt Państwa w hotelu Villa Baltica będzie wyjątkowy.


Nowoczesna i funkcjonalna sala konferencyjna na 45 miejsc jest idealnym miejscem do organizacji spotkań służbowych i szkoleń. Na wyposażeniu sali znajdują się: flipchart, rzutnik multimedialny, laptop, telewizor plazmowy, sprzęt nagłaśniający oraz DVD.

Restauracja hotelowa zaprasza do degustacji specjałów przygotowanych przez tamtejszego szefa kuchni, świeżych ryb oraz najlepszych potraw z całego świata. Bogata piwniczka win oraz oferta alkoholi zadowolą amatorów dobrych trunków.


Dopełnieniem Państwa pobytu będzie wizyta w SPA i skorzystanie z wyrafinowanych zabiegów przynoszących ulgę ciału. Profesjonalny personel pomoże dobrać odpowiednie zabiegi i otoczy Państwa troskliwą opieką.Serdecznie zapraszamy


Villa Baltica - Hotel - Restauracja - SPA
Sopot, ul. Emilii Plater 1
tel.: (058) 555 28 00
e-mail: hotel@villabaltica.com
website: www.villabaltica.com

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16