Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

I Wiosenny Turniej Tenisowy Gwiazd

Mikorzyn, 19-21 maja 2002 r.


W dniach 19-20 maja 2002 r. w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Mikorzyn” odbył się I Wiosenny Turniej Tenisowy Gwiazd. Wśród uczestników znaleźli się znani aktorzy i gwiazdy estrady, czyli Tomasz Stockinger, Karol Strasburger, Robert Rozmus, Zbigniew Górny, Piotr Gąsowski, Jerzy Fedorowicz, Katarzyna Chrzanowska, Marcin Daniec, Urszula Dudziak, Piotr Cyrwus, Dariusz Lewandowski, Stanisław Szczyciński, Piotr Skarga, Adam Szafarowicz, Tomasz Gęsikowski i Ryszard Gardener.

Rozgrywki tenisowe były bardzo efektowne, a często przypominały pojedynek zawodowców. Najlepszy okazał się Darek Lewandowski, który pokonał wszystkich rywali i dał dowód na to, że można dobrze grać nie tylko na scenie.

Oczywiście nie zabrakło dobrego humoru, który chwilami górował nad merytoryczną częścią spotkania. Wyjątkowym humorem tryskał Marcin Daniec w parze z Jerzym Fedorowiczem. Panowie zwykłymi, a raczej niezwykłymi dialogami rozbawiali uczestników do łez.

Pamiątkowe zdjęcie - uczestnicy i gospodarze Turnieju w Mikorzynie

W programie imprezy, poza samym turniejem, była kolacja grillowa na statku i piknik party. Organizatorzy Turnieju stanęli na wysokości zadania. Zapewnili nie tylko dobrą zabawę, ale również smakowite i gustownie podane dania. Wszyscy goście byli usatysfakcjonowani.

Po zakończeniu Turnieju odbył się uroczysty bankiet, podczas którego wręczono zwycięzcom cenne nagrody, zaś pozostałym uczestnikom upominki w podziękowaniu za przybycie.

Organizatorzy planują wpisać tą imprezę w swój kalendarz na przyszłe lata. Mamy nadzieję, że będzie to impreza przyciągająca rzesze widzów, ponieważ jest nie tylko medialna, ale również bardzo ciekawa i zabawna.
Warto zaznaczyć, że Ośrodek ma świetne warunki do tego typu imprez. Bezpośredni dostęp do jeziora, własna przystań, kąpielisko, otoczenie lasów, cisza i spokój gwarantują miły i spokojny wypoczynek. Miła obsługa i smakowita kuchnia stanowią tu również ważny element komfortu gości.

Gratulujemy pomysłu i życzymy tak udanej imprezy w przyszłym roku.Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16