Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Sport Hotel – Poznań – serdecznie zaprasza


Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Hotelu Sport mieszczącego się w samym centrum Poznania zaledwie kilka minut od Międzynarodowych Targów Poznańskich oraz 1,6 km od dworca PKP i Starego Rynku budynku.

Hotel zajmuje drugie i trzecie piętro w budynku pływalni na ul Chwiałkowskiego 34. Obie kondygnacje poddano gruntownemu remontowi, dzięki temu miastu przybył jeszcze jeden nowoczesny hotel, który specjaliści z branży lokują jako obiekt klasy średniej o podwyższonym standardzie.

Sport Hotel oferuje doskonały wypoczynek. Posiada 47 miejsc noclegowych w przytulnych pokojach 1, 2, i 3 osobowych. Bardziej wymagający Goście mogą skorzystać z 2 apartamentów.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, TV i telefon. Przed budynkiem znajduje się dozorowany parking, a tuż obok czynny jest całą dobę parking strzeżony. Klienci hotelu mogą również korzystać z dobrodziejstw basenów: krytego, a latem odkrytego, z podgrzewaną wodą, jak również z kompleksowego zaplecza fitness: w tym sauna i solarium.

Dla gości hotelowych stała zniżka na basen 50%.

W ofercie hotelu uwzględniamy zniżki weekendowe dla grup zorganizowanych i studentów, karty stałego klienta. Dodatkowym atutem jest możliwość wynajmu sali konferencyjnej o pow. 120 m2 dla 70 osób.

Sport Hotel

61-553 Poznań
ul Chwiałkowskiego 34
tel. (061) 833 05 91
fax. (061) 833 24 44
email: sporthotel@posir.poznan.pl
www.posir.poznan.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16