Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Smak i Tradycja w Hotelu Branicki


Hotel Branicki w Białymstoku stał się miejscem organizacji pokazu pod nazwą Smak i Tradycja. Niewątpliwe uroki tego obiektu zachwyciły nie tylko przybyłych na pokaz Gości. Wydarzenie pod hasłem "Smak i Tradycja" odbyło się 16 stycznia 2007 roku.

W skierowanym do branży gastronomicznej spotkaniu, wzięło udział około 80 Gości. Imprezę uświetnił pokaz dań kuchni myśliwskiej i staropolskiej w wykonaniu Mirosława Drewniaka - Mistrza Kulinarnego, członka Kapituły Klubu Szefów Kuchni i autora przewodników kulinarnych. Mistrz przygotował między innymi: zimny pasztet z dzika z marynowanym pieprzem i żurawiną oraz flambirowany anyżówką sarni strogonof.


Hotel Branicki - prawdopodobnie najurokliwsze miejsce w Białymstoku

Dobra kuchnia to przede wszystkim doskonałej jakości produkty o świetnym smaku...

... a ich prezentacji i przedstawiania, nawet szacownemu gronu profesjonalistów, nigdy dość

Dodatkowo Goście mogli obejrzeć m.in. prezentację parzenia kawy espresso oraz pokaz wyrobów czekoladowych. Po zakończeniu spotkania odbył się bankiet połączony z degustacją przygotowanych potraw i deserów. Jego przygotowanie nadzorował Szef Kuchni Restauracji ORANŻERIA – Janusz Wojtaszek.


W pokazie wzięło udział wielu zainteresowanych nowymi smakami

Poczynaniom mistrza można było przyglądać się z bliska

Jak na prawdziwą ucztę przystało - nie zabrakło szlachetnych win

Hotel Branicki jest położony w zacisznym miejscu centrum Białegostoku, to miejsce dla osób poszukujących serdecznej i kameralnej atmosfery, indywidualnej aranżacji wnętrz, najwyższej jakości usług oraz wyjątkowej gościnności. Oferta hotelu wykracza poza standardową - można tu zorganizować różnego rodzaju eventy.


Tomasz Deker prezentował słodkości

Janusz Wojtaszek - Szef Kuchni Restauracji Oranżeria

Oryginalne wnętrza restauracji zachwyciły gości

Oprócz wspomnianej już Restauracji Oranżeria, w której oryginalnych wnętrzach (z kominkiem, tarasem letnim i szklanym świetlikiem) spróbować można potraw kuchni polskiej i śródziemnomorskiej, Hotel Branicki oddaje do dyspozycji Gości również dwie sale bankietowo-konferencyjne Jan Klemens i Izabela a także Klub „1871” i Klub Cygarowy „Havana”. Hotel Branicki okazuje się być nie tylko miejscem doskonałym do relaksu i zabawy, ale także do organizacji konferencji, szkoleń i wszelkiego rodzaju eventów - co widać na przykładzie powyższej relacji.

W Hotelu Branicki zorganizujecie Państwo najbardziej interesujące wydarzenia. Profesjonalna obsługa i personel hotelu sprostają nawet najtrudniejszym zadaniom organizacyjnym, największe i najbardziej wymagające eventy w Hotelu Branickim zawsze się udają.

Jeśli chcesz zorganizować imprezę na najwyższym poziomie:

Hotel Branicki
ul. Zamenhofa 25
15-435 Białystok
tel.: +48 85 665 25 00
fax: +48 85 665 25 01
a.horodenska@hotelbranicki.com
www.hotelbranicki.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16