Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Skalite w Szczyrku po generalnym remoncie


1 czerwca 2018 roku zakończył się generalny remont 3-gwiazdkowego hotelu Skalite w Szczyrku. Zmiany dotyczą całości pokoi i powierzchni ogólnodostępnych: lobby, recepcji, barów, restauracji, odnowiona została również elewacja budynku.
 


 
Hotel zmienił kolorystykę oraz wystrój i aranżację wnętrz, dostosowując się do standardów dzisiejszych hoteli 3-gwiazdkowych. Rewolucję przeszła również restauracja hotelowa, by dostosować się do potrzeb gości, wprowadzona została nowa karta menu oraz nowoczesne bufety śniadaniowe. Otwarty w 2006 r. hotel Skalite dysponuje 56 pokojami, strefą SPA & wellness z basenem i kompleksem saun oraz zapleczem konferencyjnym na 160 osób.
 
Hotel oferuje organizację szkoleń, konferencji, wykładów, bankietów oraz spotkań o charakterze integracyjnym.
Posiada zaplecze noclegowe dla grup do 140 osób oraz zaplecze restauracyjne nawet do 200 osób.
 


 
Cztery prefosjonalne sale konferencyjne wyposażone są w ekran, rzutnik, flipchart, tablice multimedialna oraz Wi-Fi. Wieczorem zachęca do oragnizacji imprez integracyjnych, bankietów czy góralskiej biesiady z kapelą góralską.

Elegancka, utrzymana w klasycznym stylu restauracja hotelowa "Dobra Karma"oferuje połączenie tradycyjnych polskich potraw z akcentami kuchni europejskiej.
 
Wszystkie dania pieczołowicie przygotowywane przez Szefa kuchni cieszą nie tylko smakiem ale i zachęcają jakością wykonania z wyjątkową dbałością o szczegóły.
 Na terenie hotelu ponadto klimatyczna kawiarnia, regionalna Karczma, w której serwujemy dania regionalne oraz klub hotelowy oraz czynny w okresie letnim ogródek z widokiem na pasmo Beskidów.

 
Hotel Skalite SPA &Wellness w Szczyrku

ul. Krokusów 4,
43-370 Szczyrk
tel: +48 33 817 91 45
recepcja@hotelskalite.pl
www.hotelskalite.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16