Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

SPA dla mężczyzn w Hotelu Bryza Resort & SPA w Juracie


Urokliwie położony Hotel Bryza Resort & SPA w Juracie na Półwyspie Helskim na wiosnę zachęca Panów do korzystania ze SPA. Oferta skierowana jest szczególnie do mężczyzn żyjących w biegu i nie zawsze zdrowo. Kluczem do poprawy wyglądu, powrotu witalności i wspaniałego samopoczucia jest aktywny wypoczynek w otoczeniu natury w połączeniu z regenerującymi zabiegami i wyśmienitą ofertą kulinarną.
 
PALIWO ANTI-AGE DLA MĘSKIEJ SKÓRY
 
Presja czasu, przewlekły stres i brak czasu na pełnowartościowe posiłki owocuje spadkiem energii i gorszą kondycją psycho-fizyczną. Panowie najczęściej borykają z rogowaciejącą, suchą i szorstką skórą lub przetłuszczającą się i podrażnioną przez golenie. Hotel Bryza przygotował dla Panów 2 pielęgnacyjne zabiegi dodające wigoru męskiej skórze: Men Recovery Treatment i Ukojenie dla męskiej.
 
 
OCZYSZCZENIE I ODPRĘŻENIE W SAUNIE
 
Korzystanie z sauny to świetny sposób na odnowę biologiczną i głęboki detoks organizmu, zwłaszcza po wymagającym okresie pełnym wymagań zawodowych i stresu. Nieocenione właściwości sauny docenią też Panowie regularnie uprawiający sport. Sauna nie tylko oczyszcza z toksyn i relaksuje, ale pomaga też regenerować mięśnie i podnieść wydolność. Dzięki modernizacji części pomieszczeń odnowy biologicznej w Hotelu Bryza, stworzono nowoczesny kompleks saun oferujący: saunę suchą, łaźnię parową oraz łaźnię parowo-ziołową wraz z miejscem do wypoczynku, gdzie można uzupełnić płyny, poczytać czasopisma lub orzeźwić ciało kruszonym lodem z misy. Dla wielbicieli tradycyjnego korzystania z sauny suchej, hotel proponuje również wiadro prysznicowe do schładzania ciała po saunie.
 
 
AKTYWNOŚĆ W PROFESJONALNEJ SIŁOWNI
 
Goście nastawieni na bardziej aktywny relaks mają do swojej dyspozycji nowoczesną siłownię z profesjonalnym sprzętem. W odróżnieniu od większości hotelowych siłowni, w Hotelu Bryza goście znajdą, poza doskonałym sprzętem cardio, również wiele urządzeń i możliwości do ćwiczeń siłowych.
 
EKSTREMALNA WYPRAWA NA DORSZA

Są rzeczy, których się nie zapomina, a własnoręczne złowienie dorsza właśnie do nich należy. Na specjalne życzenie hotel zorganizuje dla zainteresowanych Panów morską wyprawę, dzięki której będą mógł odkryć smak złowionej przez siebie ryby. Po takiej podróży można się spodziewać niezapomnianej dawki adrenaliny i satysfakcji.
 
NAGRODA NAJLEPSZE SPA DLA MĘŻCZYZN W POLSCE
 
Na początku 2016 roku Hotel Bryza Resort & SPA otrzymał zaszczytne wyróżnienie w konkursie SPA Prestige Awards 2016 w kategorii Najlepsze SPA dla mężczyzn w Polsce.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16