Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Restauracja Europejska Zaprasza


Zaprezentowany poniżej film oddaje jedynie namiastkę atmosfery, klimatu restauracji "Europejska". Odwiedź ją osobiście, by przekonać się, że to wyjątkowe miejsce!

W Restauracji Europejskiej mieszczącej się w stylowej kamienicy z przełomu XIX i XX, znajduje się pięć oryginalnych sal, bar oraz ogród wewnętrzny.

To idealne miejsce dla smakoszy wykwintnej kuchni. Oryginalne, wysokiej jakości menu z pewnością zapewni niepowtarzalne doznania kulinarne.

Oferta lokalu skierowana jest zarówno dla klientów szukających elegancji na intymne spotkania, gości biznesowych ceniących dyskrecje podczas służbowego spotkania przy kawie, jak i dla klientów planujących większe imprezy okolicznościowe.

Klimatyzowane pomieszczenia oraz miejsca parkingowe przed restauracją zapewniają komfort i wygodę.

Od czasu otwarcia trzygwiazdkowego Hotelu Europejskiego w lipcu 2006 roku, restauracja pełni dodatkowe funkcje – obsługuje gości hotelowych. Serwuje potrawy kuchni europejskiej w nastrojowo urządzonych salach: kominkowej i malinowej.

Kibice sportowi również znajdą w Restauracji Europejskiej coś przygotowanego specjalnie z myślą o nich - salę klubową. Liczne akcenty sportowe oraz transmisje meczy piłkarskich to jej dodatkowe atuty. W okresie letnim funkcjonuje ogródek grillowo – piwny.

W eleganckiej i nowoczesnej konwencji utrzymany jest również Hotel Europejski. Na Gości czeka 14 pokoi jedno- i dwuosobowych oraz 3 pokoje dwuosobowe klasy lux. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, internet oraz łazienkę. To wymarzone miejsce zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Zróżnicowana oferta jest gwarancją satysfakcji dla każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta.

Restauracja Europejska
ul. Słowackiego 11
26-600 Radom
tel.: (048) 340 00 21
e-mail: info@hoteleuropejski.radom.pl
www.europejska.radom.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16