Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Dom Wypoczynkowy Relax Inn w Ustroniu Morskim zaprasza
Zobaczcie państwo:
Dom Wczasowy Relax Inn
Prezentacja Restauracji
Restauracje Relax Inn
Napisz do nas
Zarezerwuj pokój
Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzenia Domu Wczasowego Relax Inn w Ustroniu Morskim.

Dom położony jest 50 m od morza, przy jednej z głównych ulic Ustronia Morskiego, biegnącej równolegle do promenady.

Z większości balkonów domu wczasowego Relax Inn rozciąga się przepiękny widok na otwarte morze. Centralna lokalizacja pozwala naszym gościom cieszyć się wszystkimi urokami miasta i jednocześnie przebywać w otoczeniu natury i pięknej przyrody.

Relax Inn jest otwarty prawie przez cały rok. Jest jednym z ładniejszych domów wczasowych na wybrzeżu Koszalińskim.

Do dyspozycji naszych Gości jest 88 miejsc noclegowych w pokojach 2 - i 3-osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki z prysznicem, SAT-RTV, minibar, telefon oraz łóżka małżeńskie. W większości pokoi znajdują się balkony. W części budynku mieści się kompleks sanatoryjno - leczniczy.Na miejscu znajdują się: kawiarnia z drink-barem, restauracja z dancingiem, pizzeria, siłownia, sauna oraz gabinety masażu leczniczego i hydromasażu - dodatkowo płatne. Nowoczesna, dobrze wyposażona kuchnia i restauracja mogą jednocześnie obsługiwać ponad 200 gości. W sezonie organizowane są imprezy taneczne.

Gwarancją wypoczynku są piękne lasy i czyste powietrze. Specyficzną cechą klimatu Ustronia Morskiego jest występujący w powietrzu JOD, który działa leczniczo w terapii górnych dróg oddechowych i wielu innych schorzeń. Najkorzystniejsze warunki do inhalacji występują na plaży podczas bryzy morskiej i sztormów.

Relax Inn leży tak blisko morza, że nasi goście mogą, leżakując na dużym tarasie, korzystać z dobrodziejstw nadmorskiego klimatu bez wychodzenia z domu wczasowego.Relax Inn to idealne miejsce do organizacji przyjęć okolicznościowych. Posiadamy przestronną salę weselną, sprawdzonych muzyków oraz trzy apartamenty dla nowożeńców

Bogate zaplecze hotelowo-gastronomiczne w połączeniu z dogodną lokalizacją ośrodka w otoczeniu pięknej przyrody, unikalnego klimatu oraz bliskości morza, czynią obiekt atrakcyjnym do prowadzenia szkoleń, konferencji, spotkań integracyjnych. Dla każdego staramy się przygotować atrakcyjną propozycję spełniającą jego oczekiwania.

Po całym dniu wyczerpujących szkoleń czy konferencji staramy się aby zregenerowali Państwo swoje siły. Na początek proponujemy nakarmić żołądek i duszę tym co najlepsze. Organizujemy grill party lub ognisko z pieczeniem prosiaka. Możemy również dostosować menu do Państwa życzeń. Wieczorem zapraszamy wszystkich na zabawę taneczną z muzyka mechaniczną. Prosimy pamiętać, że biletem wstępu jest obowiązkowy dobry humor!!!Ci z Państwa którzy chcą poznać z Nami nowe miejsca zapraszamy na wycieczkę wodolotem z Kołobrzegu na Duńską wyspę Bornholm.

Po aktywnym wypoczynku zapraszamy na relax w saunie oraz do skorzystania z siłowni, masażu, hydromasażu oraz z wielu innych atrakcji, które poleca nasze centrum odnowy biologicznej znajdujące się na terenie naszego ośrodka.

Czas spędzony z nami na pewno pozostanie na długo w Państwa pamięci i sprawi, że będą Państwo chcieli do nas wracać.

Obsługa "Relax-u Inn" posługuje się językiem angielskim i niemieckim.
Relax Inn Health & Spa
78-111 Ustronie Morskie
ul. Bolesława Chrobrego 45
tel.: (094) 351 54 70
fax: (094) 351 52 97
e-mail: biuro@relaxinn.pl
www.relaxinn.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16