Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Portal Gastrona.pl rekomenduje: Pałac Sokolnik***
– hotel, restauracja, konferencje, przyjęcia okolicznościowe...Zobaczcie Państwo:
Pałac Sokolnik
Pałac w Sokolnikach
Restauracja Sokolnik
Napisz do nas
Zagłosuj na Pałac w Sokolnikach
Hotel Rydz
Hotel w Kudowie Zdrój
Restauracja Rydz
Napisz do nas
Zagłosuj na Hotel Rydz

Wracając z prezentacji targów GÄSTE, które odbyły się we Wrocławiu, postanowiliśmy zatrzymać się na obiedzie w jednym ze znanych nam już obiektów. Zgodnie wybraliśmy Pałac w Sokolnikach – miejscowości położonej w województwie łódzkim, na trasie Wrocław – Warszawa, nieopodal rozwidlenia tras krajowych „8” i „14”.

Od samego początku Pałac Sokolnik*** wywiera ogromne wrażenie. Pomimo iż znajduje się przy dość ruchliwej trasie, po wjechaniu na plac można było odczuć stoicki spokój. Piękny ogród rozciągający się wokół dodaje temu XVIII – wiecznemu pałacowi swoistego uroku.

Przy wejściu do hotelowej restauracji czekał już kelner, który poprowadził nas do stolika. Wybór potrawy nie był łatwy. Menu oferuje naprawdę szeroką gamę potraw kuchni staropolskiej, z której chciałoby się każdej choć po trochu spróbować. Restauracja może się również poszczycić bogatą kartą win. Obsługa kelnerska była pierwszorzędna a potrawy, które mieliśmy okazje spróbować – wyborne.

Pałac zachwyca nie tylko miłą i profesjonalna obsługą oraz wyborną kuchnią, ale również aranżacją wnętrz. Całość utrzymana w jasnych, ciepłych kolorach oraz liczne obrazy zdobiące ściany sprawiają, że każdy, nawet najbardziej wymagający Gość będzie się czuł bardzo dobrze.

Wszystkie pokoje są przytulne i komfortowo wyposażone. Posiadają między innymi: mini barek, radio i telewizję satelitarną oraz łazienkę z natryskiem i wyposażeniem niezbędnym do codziennej toalety. Niektóre z pokoi posiadają również przestronny balkon.

Na szczególną uwagę zasługuje apartament małżeński znajdujący się na poddaszu. Przytulny i jasny pokój z przepięknym widokiem na hotelowy ogród pozwoli nowożeńcom cieszyć się wspaniałymi chwilami spędzonymi razem.

Pałac Sokolnik*** jest nie tylko idealnym miejscem do odpoczynku ale również do pracy. Przestronna i jasna sala konferencyjna przystosowana jest do zorganizowania konferencji na około 30-40 osób. Obsługa Pałacu gwarantuje uczestnikom pełną i fachową obsługę gastronomiczną.

Polecamy Pałac Sokolnik*** wszystkim tym, którzy cenią sobie jakość obsługi, komfort...


HOTEL RESTAURACJA SOKOLNIK ***
ul. Wrocławska 4
98-420 Sokolniki
tel./fax (062) 78-45-067
e-mail: sokolnik@sokolnik.com.pl
www.sokolnik.com.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16