Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Polishhotels.pl dla turystów cz.2


Turyści polubili Polskę. Według Instytutu Turystyki mamy do czynienia z trwałą tendencją wzrostową - w ciągu kilku najbliższych lat liczba odwiedzających Polskę turystów będzie wzrastać w tempie ok. 5 proc. rocznie, z 14,3 mln w 2004 roku do 16,4 mln w 2007 roku. Bartoszewicz zwrócił uwagę na znaczny wzrost przyjazdów (o 29 proc.) z głównych krajów zamorskich: USA, Australii, Japonii, Korei Płd. i Kanady.

Turyści zagraniczni szczególnie są zainteresowani noclegami w hotelach w Krakowie – w centrum turystyki polskiej. To właśnie Kraków jest jednym z trzech miast (obok Pragi i Budapesztu), które coraz częściej odwiedzane są w trakcie jednego wyjazdu np. przez turystów z Hiszpanii czy Irlandii. Dzięki tej modzie miasto to przeżywa obecnie boom turystyczny.

Serwis www.polishhotels.pl umożliwia rezerwacje noclegów w Krakowie. Oto dostępne hotele w Krakowie w systemie on - line: Chopin Cracow Hotel, Holiday Inn Cracow Hotel, Grand Hotel Kraków, FM Pod Kopcem, Hotel Kraków, Florian Kraków Hotel, Matejko Cracow Hotel, Apis Hotel Kraków, JB Hotel, Perła, Dom Pod Tujami Hotel Cracow. Cena noclegów zaczyna się już od 186 zł za noc (Felix Kraków).

Szukający noclegów mają także możliwość takich podobnych w takich miastach jak:

- Gdańsk: hotel Królewski, Pałac w Leźnie, Hotel Bartan Gdańsk, Dwór Oliwski Gdansk, Hotel Podewils;
- Poznań: hotel Gromada, hotel Campanile, Hotel Topaz Poznań, Amaryllis, Hotel Blues, Hotel Novotel Poznań, Hotel Malta Poznań;
- Wrocław: Orbita, Radison SAS, Dorint Sofitel Hotel, Hotel Wrocław, Hotel Wieniawa, Hotel Europejski, Olimpia czy Hotel Polonia.

Polishhotels.pl umożliwia także rezerwację on - line miejsc hotelowych w kilkudziesięciu innych miastach m.in. w hotelach w Zakopanem, w hotelach w Szczecinie, Toruniu, Katowicach, Bialsko- Białej, Gdynii, Kielcach czy w Białymstoku.


źródło: wirtualnemedia.pl
www.polishhotels.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16