Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Pensjonat Topaz w PoznaniuHotel-Pensjonat TOPAZ to doskonała lokalizacja w centrum miasta, komfortowe pokoje, sale konferencyjno-bankietowe, dogodne ceny.


Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę w zakresie usług konferencyjno-gastronomiczno-hotelowych w pensjonacie TOPAZ poznańskiego Ośrodka SIMPTEST.


TOPAZ posiada doskonałą lokalizację w centrum Poznania w enklawie ciszy i zieleni, w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich (900 metrów), dworca PKS (300 metrów) i PKP (800 metrów). Na miejscu jego goście mają do dyspozycji dogodnym parking.

Ośrodek w połączeniu z atrakcyjnością swojego położenia jest doskonałym miejscem do organizowania konferencji, szkoleń, bankietów i imprez okolicznościowych.

W ofercie są przytulne i wygodne pokoje 2 i 3 osobowe z możliwością samodzielnego wykorzystania, wyposażone w TV, TV-SAT, telefon, podłączenie do internetu. Wszystkie pokoje Ośrodek „Simptest” wyposażył w nowoczesny węzeł sanitarny o dużej powierzchni składający się z natrysku, umywalki i WC (standard – trzy gwiazdki).

Pensjonat dysponuje także zespołem sal konferencyjnych, które mogą pomieścić odpowiednio 20/40/70/100/130 osób. Na miejscu zapewniony jest sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie zajęć dydaktycznych. Podczas zajęć w zależności od życzeń właściciele oferują serwis kawowy, a także śniadania, obiady i kolacje.

Pensjonat TOPAZ ma już wieloletnie doświadczenie w organizacji przyjęć okolicznościowych, bankietów biesiad staropolskich, i innych imprez okolicznościowych takich jak wesela, spotkania dla zakładów pracy, jubileuszy, według życzeń klienta.

Gwarantem jakości usług jest również fakt uzyskania Certyfikatu PCBC i IQNET na Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskowego wg wymagań norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

Jak zapewniają właściciele Pensjonatu TOPAZ, odnajdziecie tu Państwo miłą, domową atmosferę wypoczynku, sympatyczną i sprawną obsługę, wyśmienitą kuchnię oraz promocyjne ceny, które mogą być przedmiotem negocjacji w zależności od wielkości zamówień.

Mając nadzieję, że powyższa oferta jest interesująca zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Pensjonatu TOPAZ.


Adres:
Pensjonat TOPAZ
61-579 Poznań
ul. Przemysłowa 34A
tel. (061) 863 37 90
tel./fax (061) 863 13 78, 833 68 78,
e-mail: topaz@simptest.poznan.pl

Pełna oferta działalności w internecie:
www.simptest.poznan.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16