Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Maciejewo - pałac z duszą i prawdziwie rodzinną atmosferą.


Zobaczcie Państwo:
Prezentacja Pałacu Maciejewo
O Restauracji Maciejewo
Napisz do nas
Prezentacja Restauracji

Stylowe wnętrza Pałacu Maciejewo urządzono wygodnie i z troską o najdrobniejsze szczegóły, w dbałości o to, aby każdy Gość czuł się tu jak prawdziwy arystokrata. Stonowane kolorystycznie i misternie dobrane tkaniny nadają przytulny i domowy charakter, a klasyczna muzyka w tle wiernie odzwierciedla atmosferę arystokratycznej posiadłości.
Pałac Maciejewo oferuje dziś swoim Gościom 110 miejsc noclegowych. Przepiękne pokoje, urządzone każdy w swoim stylu, kryją w sobie luksus i wygodę. Pokój dla osób niepełnosprawnych urządzono funkcjonalnie i nowocześnie, zachowując ducha minionej epoki.

Pałac nie tyko zachwyca swoimi wnętrzami ale onieśmiela również wysublimowaną kuchnią. Nasi mistrzowie doskonale łączą elementy kuchni tradycyjnej z europejską, zaspokajając nawet najbardziej wyrafinowane podniebienia.


Pragniemy również zaproponować Państwu profesjonalną organizacje konferencji, sympozjów, szkoleń oraz okolicznościowych bankietów. Posiadamy dwie sale konferencyjne, wyposażone w profesjonalny sprzęt multimedialny i możemy zorganizować konferencje na 330 osób.

Przytulne wnętrza oraz ciepło bijące od obsługi sprawiają, że święta spędzone u nas mają iście domowy charakter. Wspólne śpiewanie kolęd, odwiedziny Gwiazdora, tradycyjne potrawy, a w Wielkanoc – kaczuszki, malowanie pisanek oraz święcenie pokarmów dodają uroku i niepowtarzalności tym wyjątkowym dniom


Dostojne wnętrza Pałacu Maciejewo są również wymarzonym miejscem do spędzania najważniejszych chwil w życiu. Prezentem dla nowożeńców jest romantyczny apartament z okrągłym łożem.

We wnętrzach Pałacu Maciejewo znajduje się kryty basen, spa, sauna oraz solarium. Do dyspozycji Gości oddajemy również korty tenisowe i bilard. Amatorom czynnego wypoczynku oferujemy wycieczki rowerowe, windsurfing i spacery po przepięknej okolicy. Sporty ekstremalne to dodatkowe atrakcje pobytów rodzinnych oraz integracyjnych. Po aktywnie spędzonym dniu proponujemy przejażdżki bryczką z pochodniami i grzanym winem.


Żywimy nadzieje, iż pobyt w Pałacu Maciejewo pozwoli Państwu przeżyć niezapomniane chwile pozwalające przenieść się do minionej epoki ’’szeleszczących sukni, podwieczorków przy muzyce i truskawek podanych na talerzykach Rosenthala’’.

’’Doskonałość osiąga się nie wtedy, kiedy nie można nic dodać, ale kiedy nie można nic ująć’’
Pałac Maciejewo

72-130 Maszewo-Maciejewo
tel. (091) 418 12 85
fax. (091) 418 11 30
palacmaciejewo@post.pl

www.palacmaciejewo.plWarning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16