Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Best Western Mazurkas Travel otwarty
Andrzej Bartkowski (współwłaściciel hotelu) i Grażyna Kowalczyk (dyrektor ds. sprzedaży)

Imponująca kolacja, bal, świetnie bawiący się goście - słowem oficjalne otwarcie Best Western Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim. W dniu 2 marca 2002 r. w ekskluzywnych, 4-gwiazdkowych wnętrzach zebrała się niemal cała śmietanka polskiego hotelarstwa. Gospodarzami wieczoru byli Andrzej Bartkowski i Andrzej Hulewicz – współwłaściciele hotelu.

Uroczystą galę urozmaicił bogaty program artystyczny, brawurowo poprowadzony przez Andrzeja Rosiewicza. W kabaretowych występach doskonały był też cały hotelowy personel oraz prezes Andrzej Bartkowski. Okazało się, że oprócz talentu przedsiębiorcy (od kilkunastu lat prowadzi z sukcesem biuro podróży Mazurkas Travel), pan Andrzej jest też poetą, satyrykiem i tancerzem, stepującym niczym Fred Astaire. Dobry biznesmen musi mieć widocznie duszę i polot artysty.

Cała hotelowa załoga dała zaś popis swych wokalno-tanecznych umiejętności w efektownej rewii na schodach w foyer. Zaproszeni goście szybko podchwycili wpadający w ucho refren piosenki:
“O gościu nasz, czuj u nas się jak król!
O gościu nasz, śpiewamy ci l’amour!”W luksusowych, stylowych wnętrzach hotelu Mazurkas niewątpliwie można się poczuć jak w pałacu. Hotel oferuje 128 pokoi i cztery apartamenty, prowadzi restaurację, bar bistro i cukiernię. Do dyspozycji gości jest też 12 klimatyzowanych sal wielofunkcyjnych, o powierzchni od 23 do 370 m2. W ciągu dnia organizowane są tu konferencje, szkolenia, narady; wieczorami – eleganckie bankiety, występy artystyczne i huczne zabawy. Podczas oficjalnego otwarcia hotelu każdą z jego przestronnych sal zaaranżowano w innym stylu, w każdej przygotowano inny poczęstunek i inna orkiestra przygrywała biesiadnikom. Goście, przyjęci iście po królewsku, bawili się do białego rana.


Goście bawili się do białego rana

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16