Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Ośrodek Wypoczynkowy Stanica Wodna w Starych Jabłonkach zaprasza


Planują Państwo spędzić swój wypoczynek weekendowy bądź urlopowy w urokliwym miejscu uprawiania różnych form turystyki bez względu na aurę lub porę roku? Zapraszamy na Mazury Zachodnie do Starych Jabłonek - pięknej miejscowości letniskowej położonej nad jeziorem Szeląg Mały w lasach taborskich, przy drodze nr 16 Ostróda-Olsztyn.

Tam pośród zieleni drzew, w strefie ciszy znajduje się Ośrodek Wczasowy Stanica Wodna. Posiada on własny parking i kuchnię serwująca smaczne domowe potrawy oraz kawiarnię z bilardem i grami zręcznościowymi.

Do dyspozycji gości oddajemy:

 • domki campingowe drewniane, 2-pokojowe z pełnym węzłem sanitarnym (natrysk, umywalka, WC, lodówka, czajnik elektryczny)

  • 3-osobowe,
  • 4-osobowe,
  • 6-osobowe.
 • domki 2-osobowe typu "Puchatek" (wspólny pawilon sanitarny).

Dwa pawilony hotelowe, murowane na 35 miejsc z pokojami 2- i 3-osobowymi oraz aneksem umywalkowym czekają na uczestników wypoczynku grupowego (kolonie, obozy sportowe), ale mogą z nich również korzystać turyści indywidualni. Dzieci do lat 3 przebywają w Ośrodku Wypoczynkowym Stanica Wodna bezpłatnie. Istnieje również możliwość przyjazdu ze zwierzętami.

Do dyspozycji gości oddajemy również: sprzęt pływający, boisko do siatkówki i kosza, sprzęt sportowy do ping-ponga, plac zabaw dla dzieci, plażę z kąpieliskiem, pomosty, miejsce na ognisko oraz tv-sat. Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego Stanica Wodna można ustawić przyczepę campingową i namiot wraz z dostępem do energii elektrycznej.

Dodatkowymi atrakcjami turystycznymi są:

 • możliwość uzyskania zezwolenia na łowienie ryb

 • wypożyczanie sprzętu wodnego

 • korzystanie z piaszczystej plaży

Mamy nadzieję, że w najbliższym czasie będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w naszym ośrodku.


Stanica Wodna
Ośrodek Wczasowy

ul. Turystyczna 5
14-133 Stare Jabłonki
tel. / fax: (0 89) 641 14 22
tel. kom.: 0 603 639 405


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16