Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy Daniel w Ustroniu


Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy "Daniel" usytuowany jest w dzielnicy wczasowo - leczniczej Ustroń - Zawodzie z dala od zgiełku miejskiego co jest jego dodatkową zaletą. Bliskość naturalnych plaż nad rzeką Wisła oraz wyciągu narciarskiego pozwala na relaks zarówno latem jak i zimą. Pragnąc zapewnić naszym gościom komfort wypoczynku dysponujemy 155 miejscami w pokojach wyposażonych w łazienki, TV - Sat, telefon oraz balkony z widokiem na malownicze pasma gór.

Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, sauna, gabinet masażu, gabinet zabiegów rehabilitacyjnych, bilard, plac zabaw dla dzieci, parking strzeżony, ogrzewane garaże.

Biorąc pod uwagę zwiększające się potrzeby szkoleniowe i integracyjne wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom oferując nasze sale konferencyjne oraz profesjonalną i kompleksową pomoc przy organizacji spotkań szkoleniowych i integracyjnych.

W celu uatrakcyjnienia pobytów proponujemy imprezy plenerowe takie jak kulig, ognisko - grill, zabawy integracyjne, biesiady regionalne i wiele innych atrakcji.

Nasza strona internetowa www.hoteldaniel.pl pozwoli Państwu bliżej poznać nasz obiekt.

Zapraszamy!

Ośrodek Konferencyjno - Wypoczynkowy Daniel
43-450 Ustroń
Sanatoryjna 32a
tel. (033) 854 87 00, 854 36 46
fax. (033) 854 18 69
recepcja@hoteldaniel.pl
www.hoteldaniel.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16