Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Przenocuj na statku wycieczkowym Ładoga w Szczecinie


Zapraszamy na pokład statku Ładoga. Dawniej pływającego po Wielkich Jeziorach Rosji i Finlandii. Obecnie zakotwiczonego tuż przy Wałach Chrobrego w Szczecinie. Liczne podróże nadały statkowi niepowtarzalny klimat i atmosferę miejsc, do których przypłynął.Na pokładzie Ładogi znajdują się 24 miejsca hotelowe. Komfortowo urządzone dwuosobowe klimatyzowane kajuty i apartament wyposażone są w telewizor, telefon, łazienkę oraz podłączenie do Internetu (w wybranych pomieszczeniach).

Restauracja serwuje wyśmienite dania z repertuaru kuchni rosyjskiej i nadbałtyckiej. Wypoczywający na Ładodze będą mogli zasmakować m.in. pysznego Przysmaku Carewicza, Chrupiącego Pstrąga Bajkalskiego czy Bitek Skobielowa.W okresie letnim Ładoga zaprasza do Kawiarenki usytuowanej na górnym pokładzie, skąd rozpościera się wspaniały widok na panoramę Odry i Wałów Chrobrego. W lokalu oferowany jest bogaty wybór deserów i napoi.

Niepowtarzalny klimat oraz ekskluzywność zachowane po minionych rejsach po morzach północy zauważalne są w niemalże każdym detalu wyposażenia Ładogi. Goście mogą zrelaksować się w doborowym towarzystwie w urządzonej w morskim stylu Tawernie, Klubie Nocnym oraz kameralnym Saloniku.W recepcji Ładogi dostępne są bilety na rejsy statkami wycieczkowymi Odra Queen i Peene Queen. Zasmakuj w kuchni i niepowtarzalnym legendarnym nastroju rejsów na statku Ładoga. Zapraszamy!Statek Ładoga
ul. Jana z Kolna (vis a vis Wałów Chrobrego)
71-603 Szczecin
tel./fax (091) 434 57 00
e-mail: ladoga@ladoga.pl
www.ladoga.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16