Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Nagrody Europrodukt 2002
W dniu 21 czerwca 2002 r. zakończyła się trzecia edycja konkursu „EUROPRODUKT 2002”. Organizatorem jest redakcja Magazynu Intergracji „Eurofakty”, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej i Telewizji Polskiej.
Tytuł Europrodukt otrzymał w tym roku 39 firm, w tym także hotel Magda w Licheniu Starym.

Hotel Magda został doceniony za usługi hotelarskie i gastronomiczne oraz kompleksową organizację konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych. Warto dodać, że był to jedyny hotel nagrodzony tym tytułem. W dziedzinie organizacji konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych Centrum Konferencyjne Budimex Sp. z o.o. – hotel MAGDA oraz frma Konferencje w Zabytkach są jedynymi firmami.

Jury konkursu przy podejmowaniu decyzji o przyznaniu tytułu kierowało się oceną możliwości znalezienia zbytu na rynku europejskim. Spośród 100 uczestników wybranych zostało 39 producentów reprezentujących różnorodne branże. Celem konkursu jest sprzyjanie rozwojowi przedsiębiorczości, szczególnie małych i średnich firm, a także promocja ich produktów na rynku europejskim.

Wśród nagrodzonych znalazło się wiele firm z branży hotelarskiej i gastronomicznej, m.in. „Konferencje w zabytkach”, Zdzisław Walkowiak z Leszna oraz Poznańska Palarnia Kawy ASTRA Sp. z o.o. z Poznania.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16