Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Blogerzy w hotelowej kuchni


Lotniskowy hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport do współpracy zaprosił małopolskich blogerów kulinarnych. Blogerzy razem z szefem kuchni przygotują tygodniowe menu.
 
 
5 cenionych blogerów kulinarnych zdecydowało się na wzięcie udziału w akcji, każdy z nich przez tydzień będzie miał możliwość podzielenia się swoimi najlepszymi przepisami w ramach hotelowej oferty lunchowej. Uczestnicy z pomocą szefa kuchni, Miłosza Kowalskiego przyrządzą dania ze świeżych, sezonowych składników.
  • 26-30 wrzesień Paszczaki Gotują
  • 10-14 październik Kuchnia na Wzgórzu
  • 24-28 październik A Bite to Eat
  • 7-11 listopad Pora Coś Zjeść
  • 21-25 listopad Cook it Lean
Wspólnym mianownikiem dla wszystkich potraw będzie cena, która jest stała i wynosi 25 zł. Zestawy lunchowe są dostępne od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00 – 16:00. Ze względu na specyfikę miejsca Hotel gwarantuje podanie całego serwisu w mniej niż 30 minut. Pełny zestaw zawiera zupę, danie główne i wodę lodową.
 
 
Nasza oferta Quick Lunch to To unikalna propozycja opracowana i przystosowana specjalnie do potrzeb podróżujących, korzystających z usług lotniska. To co ją wyróżnia to niska cena, jakość dań i szybkość serwisu. Od września do współpracy zaprosiliśmy zaprzyjaźnionych blogerów, którzy będą mieć wyjątkową możliwość zaserwowania swoich autorskich dań w restauracji czterogwiazdkowego hotelu. To będzie motywująca i rozwijająca współpraca, która pozwoli na jeszcze większą różnorodność oferty lunchowej – mówi Miłosz Kowalski, szef kuchni Hilton Garden Inn Kraków Airport.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16