Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Krakowski hotel The Bonerowski Palace nr 1 wśród luksusowych hoteli w Polsce


Krakowski hotel The Bonerowski Palace***** został wybrany najlepszym luksusowym hotelem w Polsce. Pierwsze miejsce w prestiżowym rankingu zdobył głosami użytkowników portalu TripAdvisor, jednej z najważniejszych i największych witryn turystycznych na świecie. 

Ocena w rankingu Travelers` Choice Awards jest najwyższym wyróżnieniem przyznawanym wybranym, najlepszym i najbardziej luksusowym obiektom hotelowym na podstawie opinii i rekomendacji gości z całego świata. Zdobywając pierwsze miejsce w zestawieniu najbardziej luksusowych hoteli w Polsce krakowski The Bonerowski Palace znalazł się również w gronie 25 najlepszych hoteli w naszym kraju.

– Pierwsze miejsce w tak prestiżowym rankingu, jakim jest Travelers` Choice Awards to dla nas zaszczyt i nobilitacja. Od początku swojego istnienia The Bonerowski Palace oferuje gościom pełen komfort i usługi na najwyższym światowym poziomie. Cieszymy się, że nasze wysiłki zyskały uznanie w oczach tak wymagającego grona. Nasza radość jest tym większa, że plasując się na szczycie rankingu luksusowych hoteli w Polsce nasz obiekt stał się najlepszym ambasadorem Krakowa i Polski wśród gości z całego świata – powiedziała Angelika Majka, dyrektor The Bonerowski Palace.

Apartament w The Bonerowski Palace

Jednym z niezapomnianych przeżyć z pobytu w hotelu The Bonerowski Palace jest nocleg pod nocnym niebem Krakowa w wyposażonym w szklany dach, luksusowym apartamencie Penthouse Suite. Pozostałe pokoje i apartamenty hotelu oferują gościom wspaniały widok na historyczne serce Krakowa – Rynek Główny z Bazyliką Mariacką, Sukiennicami, kościołem św. Wojciecha i pomnikiem Adama Mickiewicza.

Najwyższe miejsce w rankingu TripAdvisor to nie jedyny tegoroczny sukces krakowskiego hotelu. W pierwszych dniach stycznia The Bonerowski Palace uzyskał członkowstwo stowarzyszenia Historycznych Hoteli w Polsce oraz organizacji Historic Hotels of Europe. Tym samym luksusowy obiekt zlokalizowany w pieczołowicie odrestaurowanej średniowiecznej kamienicy przy krakowskim Rynku znalazł się w prestiżowym gronie hoteli z dumą kultywujących polskie dziedzictwo historyczne oraz rodzime tradycje kulturowe.

The Bonerowski Palace jest miejscem przyciągającym gości, którzy poszukują wysokiego standardu i cenią umiejętne połączenie tradycji, nowoczesności i luksusu. Jestem przekonana, że członkowstwo w stowarzyszeniu Historycznych Hoteli w Polsce i jej europejskim odpowiedniku pozwoli nam dotrzeć z naszą ofertą do osób, zainteresowanych przede wszystkim historią i walorami architektonicznymi naszego obiektu – dodała Angelika Majka, dyrektor The Bonerowski Palace.

Hotel The Bonerowski Palace mieści się w Pałacu Bonerowskim zlokalizowanym na rogu Rynku Głównego i ulicy Świętego Jana w Krakowie. W obiekcie udało się harmonijnie połączyć nowoczesność i najwyższy standard usług z pieczołowicie zachowanym stylem historycznym, pozwalającym gościom odczuć niezwykłą atmosferę tej zabytkowej budowli. Na każdym poziomie można podziwiać oryginalne, kilkusetletnie malowane stropy. Na pierwszym piętrze zachowała się gotycka kolumna, na drugim – pieczołowicie odrestaurowana i przedstawiająca sceny wiejskie XVII-wieczna polichromia, jeden z najcenniejszych tego rodzaju zabytków zachowanych w tej części Europy. Ogromną popularnością i sympatią gości oraz uznaniem miłośników sztuki cieszy się także najdłuższy w Europie, 22-metrowy kryształowy żyrandol.

The Bonerowski Palace należy także do skupiającej najwyższej klasy hotele butikowe francuskiej sieci Hotels&Preference. Legitymuje się również rekomendacją prestiżowego Czerwonego Przewodnika Michelin.

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16