Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Jałowcowa Góra – miejsce, gdzie biznes spotyka się z relaksem…


Centrum Szkoleniowe Jałowcowa Góra to obiekt usytuowany niespełna 19 km na południe od granic Krakowa. Ze względu na swoje urokliwe położenie nad Zalewem Dobczyckim oraz rozległy teren, Centrum jest doskonałym miejscem na organizację wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, wyjazdów motywacyjnych oraz integracyjnych.

 

Stworzyliśmy dla Państwa miejsce, gdzie biznes spotyka się z relaksem. Kilkuletnie doświadczenie w tej branży pozwoli zaspokoić wszelkie Państwa potrzeby i oczekiwania. Posiadamy 137 miejsc noclegowych, spa i wellness, basen oraz wiele innych atrakcji.

 

Dysponujemy 6 salami idealnymi do organizacji kameralnych szkoleń, jak też dużych konferencji do 1200 uczestników. Zapewniamy klimatyzację, dostęp do światła dziennego oraz regulowane oświetlenie. Kameralne położenie, z dala od zgiełku miasta, za to w otoczeniu ciszy leśnej, umożliwi realizację różnego rodzaju spraw zawodowych i biznesowych. Na życzenie Klienta zapewniamy kawę, herbatę lub lunch biznesowy.

 

 

Doskonale wiemy, że nie samą pracą żyje człowiek. Lata doświadczeń przekonały nas jak wiele cennych pomysłów oraz idei powstaje podczas spędzonego razem czasu wolnego. Gwarantujemy, że przygotowane przez nas imprezy nie tylko na długo pozostaną w pamięci uczestników, ale przede wszystkim zaowocują lepszą współpracą zespołu  Państwa Firmy. Dzięki licznym atrakcjom naszego regionu oferujemy organizację  imprez integracyjnych w dowolnym stylu i charakterze: gry terenowe, wieczory tematyczne, pokazy, aktywności w terenie.

 

Chcąc sprostać oczekiwaniom  najbardziej wymagających klientów stworzyliśmy Centrum SPA & WELLNESS w połączeniu z rehabilitacją. Mottem naszego Centrum  jest działanie na płaszczyźnie zdrowia i urody, dlatego zachęcamy wszystkich do korzystania z seansów w grocie solnej i saunie oraz z szerokiej gamy zabiegów na twarz i ciało, masaży oraz zajęć ruchowych prowadzonych przez najwyższej klasy dyplomowanych specjalistów.

 

Zapraszamy do korzystania z naszej oferty!

 


Więcej informacji w Prezentacji Hotelu

 

 

Jałowcowa Góra Sp. z o.o.
ul. Jałowcowa 30
32-410 Dobczyce
tel.: 12 271 38 30 lub 728 32 02 02
fax: 12 271 14 52
e-mail: recepcja@jalowcowagora.pl

 

 

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16