Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel i Restauracja La Paloma


Malowniczo położony Hotel La Paloma, znajdujący się na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego w Puszczykowie, zaprasza!

Hotel

Hotel umiejscowiony jest niedaleko Poznania, co stwarza możliwość przyjemnego wypoczynku gościom przyjeżdżającym na targi i turystom odwiedzającym Miasto Koziołków. Atrakcyjna okolica - lasy i jeziora przyciągają tu zmęczonych miastem i spragnionych relaksu gości.

Hotel La Paloma proponuje:

  • 12 pokoi dwuosobowych z łazienką
  • 2 pokoje jednoosobowe z łazienką
  • 8 pokoi dwuosobowych z umywalką,
  • 4 pokoje jednoosobowe z umywalką
  • 4 pokoje trzyosobowe z umywalką,
wszystkie z możliwością korzystania z łazienek z prysznicami, które znajdują się na korytarzach hotelu.

Restauracja

W hotelu znajduje się przestronna restauracja, czynna od wtorku do niedzieli w godzinach: 11:00 - 20:00. Polecamy dania kuchni polskiej i specjalności szefa kuchni: polędwica La Paloma, pstrąg saute w ziołach prowansalskich.

Wesela, imprezy okolicznościowe

Restauracja hotelu La Paloma poleca organizację oraz obsługę wesel. Dysponujemy kilkoma różnymi salami o łącznej powierzchni 600 m kw. Największe mieszczą do 140 gości weselnych. Gwarantujemy miłe niespodzianki dla pary młodej oraz roczną kartę rabatową w naszej restauracji. Gwarantujemy świetną zabawę aż do białego rana dzięki oprawie muzycznej zespołu "Palermo".
Przykładowe menu weselne

Organizujemy także zjazdy rodzinne, imprezy okolicznościowe i plenerowe, ogniska, pieczenie na rożnie, bankiety. Zapewniamy miłą, rodzinną atmosferę i spokojne otoczenie wśród lasów.

Konferencje, spotkania

Na terenie hotelu organizujemy konferencje, kursy, szkolenia itp. Zapewniamy obsługę gastronomiczną i sale na ponad 100 osób w pięknym otoczeniu Wielkopolskiego Parku Narodowego, w cichej, pełnej naturalnej zieleni okolicy.

Proponujemy Państwu atrakcyjne spędzenie czasu wolnego, relaks lub też podwyższenie adrenaliny - strzelnicę wiatrówkową i łuczniczą.


Hotel La Paloma

Niwka Stara 34
Puszczykowo
tel. (061) 813 32 91
e-mail: recepcja@lapaloma.com.pl
www.lapaloma.com.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16