Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels


Hotel Zębiec - Warszawa - Zaprasza !!!Hotel „ZĘBIEC” świadczy usługi hotelarskie w zakresie tanich noclegów.

Przyjmuje wycieczki szkolne, zielone szkoły jak również zapewnia zakwaterowanie dla osób indywidualnych czy delegacji firmowych.

Dla grup zorganizowanych możliwość uzyskania rabatu. Wynajmujemy salę świetlicową na spotkania.

Na terenie jest parking ogrodzony, nie strzeżony, na noc zamykany (monitoring). Pomoc w każdej sytuacji zapewni profesjonalna i miła obsługa hotelu.

Hotel Zębiec usytuowany jest w południowej części Warszawy w dzielnicy dolny Mokotów – Sadyba, obok EC Siekierki. Lokalizacja zapewnia szybki dojazd do centrum Warszawy samochodem, jak i środkami komunikacji miejskiej.

Dysponuje 68 pokojami – 167 miejsc noclegowych w tym:

  • 4 pokoje gościnne wydzielone
    2 osobowe ze wspólną łazienką, z natryskami i aneksem kuchennym, (wyposażenie pokoju: radio, TV, dwie wersalki, stół-ława, fotele, szafa)

  • 10 pokoi gościnnych 2 osobowych – łazienka z natryskami i aneks kuchenny na korytarzu, (wyposażenie pokoju: radio, TV, dwie wersalki, stół-ława, fotele, szafa, lodówka)

  • 3 pokoje gościnne 1 osobowe – łazienka z natryskami i aneks kuchenny na korytarzu, (wyposażenie pokoju: radio, TV tapczan lub wersalka, stół, ława, fotele, szafa, lodówka)

  • 4 pokoje 1 osobowe
  • 9 pokoi 2 osobowych
  • 38 pokoi 3 osobowych
  • Pokoje wyposażone są w lodówkę, szafę, stół, krzesła, tapczany. Łazienka z natryskami i aneks kuchenny na korytarzu. Istnieje możliwość skorzystania z cateringu – śniadania, obiady, kolacje.

Hotel Zębiec

ul. Augustówka
102-981 Warszawa
tel. 022/8429856
Fax 022/5872565
e-mail:m.sobolewska@ew.pl
www.hotele.ewsa.ta.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16