Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Witek w Krakowie zaprasza


Hotel Witek, położony jest 6 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Balice i 8 km od centrum Starego Miasta. Oferujemy 73 pokoje w tym:

  • dla najbardziej wymagających gości przygotowaliśmy 4 apartamenty 2 poziomowe oraz apartament VIP. Posiada on dwie sypialnie, kuchnię, łazienki oraz stylowy salon służący również jako ekskluzywny pokój spotkań,

  • pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz 4 pokoje dla gości niepełnosprawnych, wyposażone są w TV, Radio, telefon, łącze internetowe przewodowe i bezprzewodowe. Połowa pokoi posiada klimatyzację. Łazienka każdego z pokoi jest doskonale wyposażona. W każdym pokoju mini barek.

Na terenie Hotelu znajduje się restauracja, drink bar, sauna, jacuzzi, billard, ping-pong, rzutki. Posiadamy ogród gdzie organizujemy imprezy plenerowe, grill, przyjęcia. W cenie pokoju bezpłatny, monitorowany parking.

Na życzenie organizujemy zwiedzanie Krakowa i okolic. W pobliżu znajdują się: basen i klub golfowy. Istnieje możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą (Honda CRV, klimatyzacja). Można u nas zamówić prasę światową.

W hotelowej restauracji nastrojowe wnętrza oraz kuchnia satysfakcjonująca różnorodne upodobania naszych klientów sprawią, że każdy posiłek będzie wyjątkowy.

Specjalizujemy się w organizowaniu sympozjów, prelekcji, konferencji, bankietów, pokazów mody oraz zjazdów integracyjnych. Z naszych usług korzystają renomowane i wymagające firmy i instytucje. Staramy się sprostać każdemu zadaniu organizacyjnemu i zapewnić usługę na najwyższym poziomie. Centrum Konferencyjne to 8 profesjonalnie wyposażonych, klimatyzowanych sal konferencyjno - bankietowych. Do Państwa dyspozycji mamy:

  • Salę Kongresową dla 350-400 osób
  • Salę Konferencyjną dla 140 osób

  • Sale: Seminaryjną, Tarasową i Kominkową każda dla 35 osób

  • Salę Kameralną dla 12 osób

  • Salę Ratanową dla 10 osób

  • stylowy salon apartamentu VIP

32-085 Kraków
ul. Modlniczka 124a
tel. (012) 662 35 00, 662 35 55
fax. (012) 662 35 57, 662 36 11
e-mail: hotel@hotelwitek.com.pl
www.hotelwitek.com.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16