Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels


Hotel Warszawianka
Centrum Kongresowe w Jachrance - Zaprasza !!!


Z największą przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentacować Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe w Jachrance. Informujemy, że od 26.06.2003r. Warszawianka została zaszeregowana do kategorii hoteli trzygwiazdkowych.

Hotel Warszawianka położony jest 35 km od Warszawy nad Zalewem Zegrzyńskim
na malowniczej skarpie, schodzącej z jednej strony  wprost do Zalewu, z drugiej zaś otoczony urokliwym parkiem stanowiącym niepowtarzalną enklawę ciszy i spokoju. Miejsce to nadaje się idealnie zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Nowoczesność i funkcjonalność obiektu sprawiają, że Hotel jest w pełni przygotowany
do organizowania profesjonalnych szkoleń, konferencji oraz spotkań integracyjnych w dowolnych aranżacjach.


Miła i ciepła atmosfera, przyjazny personel i walory otaczającej przyrody uczyni każdy pobyt w naszym Hotelu niezapomnianym. Mamy nadzieję, że oferując szeroką gamę usług o najwyższym standardzie spełnimy wszelkie Państwa oczekiwania.

Pragniemy zapewnić Państwa, że gotowi jesteśmy zorganizować zarówno profesjonalne szkolenia, jak i pełne uroku zabawy, pikniki oraz bankiety. Jesteśmy doskonale przygotowani do organizacji i obsługi imprez dostosowanych do wszelkich wymagań naszych Gości.

Specyfikacja pokoi:
 • 2 pokoje typu single,
 • 71 pokoi typu deluxe,
 • 82 pokoje typu superior,
 • 6 apartamentów,
 • 3 pokoje dla niepełnosprawnych.

  Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe w Jachrance jest nowoczesnym,  profesjonalnie wyposażonym obiektem, posiadającym 13 sal konferencyjnych, przystosowanych
  do obsługi grup liczących 15-700 osób. Wszystkie sale
  są klimatyzowane. Na życzenie zapewniamy Państwu specjalistyczny sprzęt.

  Gastronomia hotelowa to mocny punkt naszej oferty, ponieważ jakości usług kulinarnych poświęcamy szczególnie dużo uwagi. Zapraszamy do naszej Restauracji Galeria, Klubu 77, Lobby Baru oraz do Restauracji Chata Góralska, która pozwoli każdemu poczuć atmosferę podhalańskiego folkloru.Chętnych zapraszamy także na imprezy plenerowe w naszym Miasteczku Piknikowym.


  Łączenie przysłowiowego "przyjemnego z pożytecznym", czyli klimatu skupienia i nauki z zabawą oraz wszelkiego typu rekreację Hotel zapewnia poprzez szeroką gamę dodatkowych atrakcji
  do których należą: ogniska, przejażdżki bryczką, kuligi, nauka jazdy konnej, rozległe tereny spacerowe, kręgielnia, salon gier zręcznościowych oraz wypożyczalnia sprzętu sportowego.

  Do końca września 2006 zamierzamy Państwu udostepnić
  supernowoczesny AQUAPARK i SPA.


  Będzie tu można korzystać z basenów, zrelaksować się kapielą w jaccuzi, odwiedzić 1 z 14 gabinetów odnowy biologicznej, pooddychać bryzą zaglądając do morskiej jaskini.


  Pragniemy, aby każdy z Gości przebywający w naszym Hotelu, czuł się w pełni usatysfakcjonowany i opuszczał go z nieodpartą chęcią powrotu.


  Szczegółowy cennik znadziecie Państwo na stronie www


  Hotel Warszawianka
  Centrum Kongresowe Sp. z o.o.


  Jachranka 77
  05-140 Serock
  tel. (022) 768 90 00
  fax (022) 768 92 85
  e-mail:hotel@warszawianka
  www.warszawianka.pl
  www.warszawianka.com

 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16