Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Trybunalski zaprasza


Zobaczcie Państwo

Prezentacja Hotelu

Nasza strona

Napisz do nasPrezentacja hotelu Podklasztorze

Felieton hotelu Podkalsztorze

Restauracja Rycerska

Hotel Trybunalski to nowoczesny i stylowy budynek położony w ścisłym centrum miejscowości Piotrków Trybunalski. Podstawowymi zaletami tego obiektu są: łatwy dojazd i niewielka odległość do tras szybkiego ruchu, bliskość dworców PKP i PKS. Hotel posiada własny dozorowany parking.

Jeśli szukasz stonowanego i wygodnego pokoju, miłej obsługi i spokojnego pobytu Hotel Trybunalski będzie doskonałym wyborem.

Stylowe i wygodne pokoje

Hotel Trybunalski ze względu na swoje położenie jest idealnym miejscem noclegowym dla zorganizowanych grup przejazdowych. Posiada 16 pokoi jednoosobowych z łazienką, 6 pokoi jednoosobowych bez łazienki, 13 pokoi dwuosobowych z łazienką oraz 3 ekskluzywne apartamenty. Każdy z wyżej wymienionych to wygodny i stylowy pokój wyposażony w telefon i TV SAT.Smaczna i zdrowa kuchnia

Restauracja Trybunalska to wyśmienita kuchnia polska o czym świadczą m.in. zdobyte nagrody. Każdy z gości obsługiwany jest sprawie i profesjonalnie. Posiłki mają zaś niepowtarzalny smak.

Restauracja Trybunalska przygotowana jest dla 50 osób, a bogate menu złożone z potraw kuchni polskiej i europejskiej pozwoli Państwu z pewnością wybrać smakowite danie. Istnieje również możliwość skosztowania przepysznych specjałów z grilla.Nasza restauracja przygotowana jest również do świadczenia usług "na zewnątrz”. Bardzo chętnie zorganizujemy dla Państwa przyjęcie: komunię, rocznice, imieniny u Państwa w domu, lub innym wyznaczonym miejscu. Do tej pory wielokrotnie świadczyliśmy swoje usługi zarówno dla firm, jak i osób indywidualnych, charakteryzuje nas profesjonalne przygotowanie, doświadczenie oraz przystępne ceny dopasowane do Państwa możliwości finansowych.

Znani jesteśmy z systematycznych organizacji cateringu na wszystkich imprezach odbywających się na terenie strzelnicy sportowej w Piotrkowie Trybunalskim.

Wypoczynek i rekreacja

Piotrków Trybunalski to miasto z wieloma zabytkami architektury gotyckiej i uroczymi kamieniczkami na rynku. Hotel Trybunalski ułatwia swoim gościom zwiedzanie tego historycznego miasta organizując dla nich przejażdżki bryczką po starszej jego części.Każdy gość hotelu pod nadzorem instruktora może sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie, korzystając z usług strzelnicy myśliwskiej, położonej na terenie leśnym w pobliżu zbiornika wodnego „Bugaj.” Strzelnica ta jako jedyna z najlepszych w kraju jest przystosowana do rozgrywania profesjonalnych zawodów w sześcioboju myśliwskim. Dla grup na terenie strzelnicy organizujemy ogniska.

Miłośnicy jazdy konnej również znajdą u nas coś dla siebie – Hotel Piotrowski współpracuje bowiem z ośrodkiem jazdy konnej, który oferuje naukę jazdy konnej oraz hippoterapię.


Hotel Trybunalski
ul. Grota Roweckiego 5
97-300 Piotrków Tryb.
tel. 0 44 647 87 12
tel./fax 0 44 647 87 80
www.trybunalskie.pl
hotel@trybunalskie.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16