Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Teresita** w Krakowie zaprasza


Obiekt usytuowany jest przy trasie Kraków – Wieliczka, w odległości ok. 8 km od Rynku Głównego.

Jakość świadczonych przez Hotel Teresita** usług jest na bardzo wysokim poziomie. Specjalizuje się on we współpracy z biurami turystycznymi, obsłudze turystów z całego świata oraz organizacji imprez dla korporacji.

Hotel proponuje 70 miejsc noclegowych w pokojach dwu-, trzy- i czteroosobowych:

  • 22 pokoje 2-osobowe
  • 5 pokoi 3-osobowych
  • 3 pokoje 4-osobowe

Wszystkie pokoje wyposażone są w osobne łazienki. Dodatkowo każdy pokój posiada telefon i telewizor podłączony do TV-SAT. Obiekt umożliwia także bezpłatny dostęp do internetu.

W cenę noclegu jest wliczone śniadanie w restauracji, która oferuje dania tradycyjnej kuchni cygańskiej i polskiej.

W Hotel Teresita** znajduje się przestronna sala restauracyjna na 240 miejsc. Wystrój ma charakter typowo romski. Zapewniane są tu miłe wieczory i szalone noce przy muzyce cygańskiej oraz lampce krzepiącego trunku. Każde wesele, bankiet, przyjęcie okolicznościowe, czy biesiada cygańska dla grup zorganizowanych będą tu miała świetną oprawę.

Ponadto Hotel Teresita** organizuje szkolenia i konferencje. Sala wyposażona jest w: rzutnik, ekran, flipchart, tablicę, zestaw video, mikrofon, nagłośnienie, odtwarzacz CD.

W Hotel Teresita** gwarantowana jest przyjemna, domowa atmosfera, przytulne i wygodne pokoje, życzliwa wykwalifikowana obsługa. Można tu skorzystać z darmowego parkingu przy restauracji. Wszystko to umożliwi Państwu wspaniały wypoczynek o każdej porze roku.

Hotel Teresita**
ul. Schweitzera 3,
30-857 Kraków,
Restauracja
tel. (012) 657 94 77
Recepcja
tel./fax. (012) 657 57 04
e-mail: recepcja@teresita.pl

Administracja-Księgowość
tel. (012) 426 12 60
e-mail: biuro@teresita.pl
Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16