Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Sonata w Dusznikach Zdrój zaprasza


Komfortowy hotel położony w zabytkowym centrum Dusznik Zdrój to doskonały punkt wypadowy do pieszych górskich spacerów i wędrówek po pięknej okolicy, a w okresie zimowym do jazdy na nartach w pobliskim Zieleńcu.

Sonata to hotel z długimi tradycjami - w budynku pochodzącym z 1903 roku mieścił się dawniej najbardziej ekskluzywny hotel w Dusznikach - "Czarny Rumak", którego właściciele oferowali swoim gościom najbardziej komfortowe warunki pobytu. Tradycje te podtrzymują obecni właściciele, dzięki którym hotel jest nie tylko miejscem noclegowym, ale również centrum kulturalnym miasta - odbywają się tu wystawy, pokazy i odczyty. Sonata z powodzeniem przyjmuje nawet najbardziej wymagających gości.Hotel dysponuje 60 miejscami noclegowymi - w pokojach 1-, 2- i 3- osobowych oraz apartamentach. Wszystkie pokoje są nowocześnie i komfortowo wyposażone (łazienka, TV sat, radio, telefon). Tuż przy hotelu znajduje się parking dla gości. Na terenie hotelu znajduje się również sauna oraz ogród, w którym możliwa jest organizacja grilla.

Sonata oferuje również swoim gościom wspaniałe posiłki kuchni europejskiej i polskiej, wśród których znajdują się tak oryginalne potrawy, jak pstrąg górski z migdałami czy śledzik po dusznicku. Smaku dodaje im również atmosfera hotelowej restauracji, na której ścianach rozwieszone są obrazy i reprodukcje dawnych pocztówek przedstawiających Duszniki Zdrój i piękne okolice.


Hotel Sonata umożliwia organizację konferencji, zjazdów, szkoleń i innych imprez okolicznościowych.
Dysponuje trzema salami konferencyjnymi:

  • sala konferencyjna na 100 osób
  • sala konferencyjna na 40 osób
  • sala konferencyjna na 20 osób.

Sale wyposażone są w sprzęt konferencyjny: komputery, projektor multimedialny, TV, VHS, DVD kino domowe, kamera, flip-charty, rzutnik pisma, ksero, dostęp do internetu, ISDN, fax. Istnieje również możliwość tłumaczeń symulacyjnych.

W przerwach konferencji, szkoleń zapewniamy kawę, herbatę, wodę mineralną, soki, ciasteczka.


Oferta Świąteczno - Noworoczna
Zapraszamy na pobyt Świąteczno - Noworoczny z Balem Sylwestrowym - dużo atrakcji.
Informacje w Recepcji Hotelu.


Hotel Sonata
ul.Świerczewskiego 2
57-340 Duszniki Zdrój
tel/fax: (074) 866 95 04
tel. kom.: 0 601 169 090
www.sonata.duszniki.pl
e-mail: hotel@sonata.duszniki.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16