Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Podklasztorze zapraszaZobaczcie Państwo

Prezentacja Hotelu

Nasza strona

Napisz do nas

Zagłosuj na hotel

Restauracja Rycerska

Zagłosuj na restaurację


Prezentacja hotelu Trybunalski

Felieton hotelu Trybunalski

Nad rzeką Pilicą w małej i spokojnej miejscowości Sulejów na terenie zabytkowego opactwa Cystersów znajduje się Hotel Podklasztorze. Uroki krajobrazu i niepowtarzalny klimat tego miejsca zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia i umożliwi przeniesienie się w odległe czasy.

Zabytkowy Hotel Podklasztorze

Grube mury, baszty i wieże XII wiecznego opactwa cysterskiego nad rzeką Pilicą kryją nowoczesny Hotel Podklasztorze o niepowtarzalnym nastroju. Z dawnego klasztoru zachował się romański kościół, kapitularz i arsenał z Basztą Opacką. Cały kompleks architektoniczny z istniejącą nadal Bramą Krakowską, Basztą Mauretańską, Attykową i wieżą Rycerską stanowi najwyższej klasy zabytek.

Zapewniamy Państwu perfekcyjną i miłą obsługę, komfort pobytu i wiele dodatkowych atrakcji.


Wygodne pokoje

Hotel Podklasztorze oddaje do Państwa użytku 15 pokoi jednoosobowych, 20 pokoi dwuosobowych, 14 pokoi dwuosobowych z dostawką i 2 apartamenty.

Wszystkie pokoje były niegdyś przeznaczone dla ojców opatów, oraz gości przez nich zapraszanych. Pomimo, iż są one przystosowane do współczesnych wymogów użytkowych - telefon, TV, SAT, radio - nadal zachowują swój niepowtarzalny styl i walory artystyczne.Restauracja Rycerska

Restauracja Rycerska to sala posiadającą niepowtarzalny średniowieczny wystrój. Stare klasztorne mury, drewniane ławy, wiszące na ścianach miecze i tarcze przeniosą Państwa w czasy wielkich i hucznych uczt. A wieczorem, przy pięknie nakrytym stole i świetle świec spędzicie Państwo wiele romantycznych chwil.

Tylko w Restauracji Rycerskiej skosztować można wielu wspaniałych potraw. Jej specjalnością jest kuchnia polska, za która otrzymała wiele cennych nagród.Konferencje i szkolenia

Hotel Podklasztorze to nie tylko doskonała kuchnia polska i niepowtarzalna atmosfera. Perfekcyjna obsługa, doświadczenie oraz dobre rozwiązania przestrzenne sprawią, iż zorganizują państwo u nas profesjonalne konferencje i szkolenia.

Hotel posiada następujące sale konferencyjne: Ziemiańska (2 x 50 osób), Krakowska (40 osób), Przy Arsenale (30 osób), Opacka (28 osób), Attykowa (24 osoby).Rekreacja i wypoczynek

Hotel Podklasztorze to staropolska gościnność połączona z nowoczesnymi propozycjami spędzania wolnego czasu – basen, sauna, sala bilardowa, profesjonalna siłownia.

Na życzenie gości organizujemy bankiety tematyczne i imprezy okolicznościowe. Tym, którzy gustują w spotkaniach przy ognisku oferujemy organizację imprez plenerowych. Gdy już znudzi Państwa codzienność i smutny deszcz wystukujący na murach opactwa wciąż tę samą melodię, zapraszamy na biesiadę przy ognisku. Przywdzieją Państwo stylowe szaty z różnych epok.

Tylko u nas możecie Państwo oglądać emocjonujące walki rycerskie, barwne uczty średniowieczne, bratać się podczas biesiad z Krzyżakami, spotkać duchy klasztorne. Po emocjonujących atrakcjach, czeka na Państwa przejażdżka bryczką.

Hotel Przyklasztorze poleca Państwu piesze spacery po dziedzińcu opactwa lub przejażdżki na rowerach górskich po terenach leśnych i wokół zalewu. Amatorom sportów wodnych proponujemy zaś żeglarstwo (współpracujemy z przystanią wodną). Na miłośników sportowej rywalizacji czeka gra w siatkówkę, badminton i bilard.


Hotel Podklasztorze
ul. Wł. Jagiełły 1
97-330 Sulejów
tel. (044) 616 26 06, 616 20 11
fax (044) 616 20 02
hotel@podklasztorze.pl
www.podklasztorze.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16