Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Pan Tadeusz w Serocku zaprasza


Zobaczcie państwo:
Prezentacja hotelu
Nasza strona
Napisz do nas!

Zapraszamy do nowo otwartego Hotelu Pan Tadeusz*** usytuowanego na malowniczej skarpie, z bezpośrednim dojściem do Zalewu Zegrzyńskiego. Atrakcyjne położenie w centralnej Polsce – zaledwie 35 km od Warszawy - sprawia, że jest idealnym obiektem na organizację konferencji, szkoleń i imprez integracyjnych.

Oddzielony murem leśnym od zgiełku wielkiego miasta pozwala na wyciszenie i odnalezienia spokoju ducha.

Hotel Pan Tadeusz*** w swojej ofercie posiada 50 dwuosobowych, komfortowo wyposażonych pokoi - zaprojektowanych w ponadczasowym, eleganckim, klasycznym stylu. W każdym pokoju znajduje się bezpośrednia linia telefoniczna, stałe łącze internetowe, TV SAT z funkcją radia i budzikiem oraz łazienka. Ponadto mini-bar i sejf w apartamentach.

Obiekt dysponuje także dwoma pokojami w pełni przystosowanymi do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz czterema pokojami studio.Swoim klientom oferuje 3 klimatyzowane sale konferencyjno-bankietowe o łącznej powierzchni prawie 250m². Dźwiękoszczelne ściany dzielące sale zapewniają komfort i dyskrecję prowadzonych spotkań, a możliwość ich demontażu pozwala na wszechstronną aranżację sal w zależności od potrzeb.

Mobilna ściana dzieląca część konferencyjną od restauracyjnej jest dodatkowym atutem hotelu. Po jej rozsunięciu uzyskać można prawie 500m² powierzchni, która może zostać wykorzystana w celach wystawienniczych.

Wszystkie sale wyposażone są w profesjonalny sprzęt audiowizualny m.in. nagłośnienie, ekran projekcyjny podwieszany, projektory multimedialne (jeden główny umożliwiający projekcję na trzy oddzielne ekrany,) DVD, sprzęt VHS pozwalający na oglądanie TV na sali konferencyjnej, flipchart oraz dostęp do łącza internetowego.Hotel Pan Tadeusz*** to także wyśmienita kuchnia. Nad wyjątkowym smakiem i najwyższą jakością potraw czuwa Szef Kuchni, który swoje wieloletnie doświadczenie zdobywał w najlepszych polskich restauracjach.

W nastrojowych wnętrzach restauracji wypoczywający będą mogli oddać się rozkoszom podniebienia, delektując się smakiem różnorodnych dań z karty. Specjalnością są dania z repertuaru kuchni galicyjskiej. Latem na patio w otoczeniu pięknej zieleni będzie można wypocząć popijając aromatyczną kawę.

Specjalnie dla gości przebywających na szkoleniach, konferencjach i firmowych imprezach integracyjnych może zostać przygotowane indywidualnie skomponowane i urozmaicone menu w atrakcyjnej cenie.Hotel Pan Tadeusz*** proponuje także organizację atrakcyjnych imprez, które wzbogacone są programami artystycznymi. Należą do nich m.in. zespół muzyczny, wieczór z karaoke w Klubie Nocnym, wieczorne imprezy tematyczne – „Szalone lata 70-te”, „Kuba, jak wyspa gorąca”, „Royal Casino”, „Ciao Italia!”, „Wieczór francuski”; Wieczorny maraton kabaretowy. Zapewnia także organizację koncertów znanych polskich i zagranicznych gwiazd muzyki, oraz występ Iluzjonisty, Człowieka gumy itp.

Dla osób preferujących aktywny wypoczynek Hotel Pan Tadeusz*** oferuje szeroki wachlarz zabaw team-buildingowych typu paintball, quady lub tyrolka. W okresie letnim istnieje możliwość wypożyczenia sprzętów wodnych motorowych oraz żaglówek i kajaków, bądź zorganizowania regat lub innych zawodów na wodzie.

Wypoczywający mogą skorzystać z usług przewozowych hotelowej taksówki, mogącej pomieścić łącznie 7 osób. Od maja oferta zostanie poszerzona o przewóz osób taksówką wodną po Zalewie Zegrzyńskim, Narwi, Bugu i Wiśle. Bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie.


Hotel Pan Tadeusz***
ul. Czesława Miłosza 20
05 140 Serock
tel. (022) 782 99 90
fax. (022) 782 99 01
e-mail: recepcja@hotelpantadeusz.pl, www.hotelpantadeusz.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16