Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Orion zaprasza


Istniejący od 1990 roku Hotel Orion zaprasza na wypoczynek przez cały rok. Położony w niedalekiej odległości od lotniska w Pyrzowicach i Balicach oraz strategicznych miejsc w Sosnowcu pod względem komunikacyjnym i biznesowym wspaniale łączy możliwość relaksu i wyjazdu w interesach.Hotel Orion swoim gościom oferuje miejsca noclegowe w komfortowo urządzonych 1- i 2 – osobowych pokojach oraz apartamentach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę, telefon oraz telewizję kablową.

Hotelowa restauracja zaprasza na pyszne zestawy dań, gorące i zimne napoje oraz słodkości przez całą dobę. W karcie menu znajdują się dania z repertuaru kuchni polskiej i europejskiej. Smacznym uzupełnieniem posiłku będą wyborne wina serwowane w lokalu oraz doskonałe desery.Sala bankietowa pozwala ma organizację imprez okolicznościowych, bankietów czy spotkań biznesowych dla grup od 20 do 80 osób. Wszystko przy asyście profesjonalnej obsługi, która zajmie się każdym szczegółem.

Hotel Orion posiada sale konferencyjne przygotowane do obsługi konferencji, zjazdów i szkoleń dla 25 i 100 osób. Wyposażone są w wysokiej jakości sprzęt multimedialny, m.in. telewizor, video, rzutnik. W każdej z nich istnieje możliwość podłączenia do Internetu.Dbając o bezpieczeństwo gości oraz ich własności tuż przed obiektem znajduję się dobrze oświetlony i strzeżony parking.


Hotel Orion
41-200 Sosnowiec
ul. Przyjaciół Żołnierza 5a
tel.: (032) 266 18 97, 266 70 33
fax.: (032) 266 71 58
hotele@orion.sosnowiec.pl
www.orion.sosnowiec.pl


Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16