Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

artHotel Nikifor w Krynicy Zdrój zaprasza


Serdecznie zapraszamy Państwa do podjęcia współpracy w zakresie kompleksowej organizacji i obsługi konferencji, szkoleń, sympozjów jak również pobytów indywidualnych.

Obiekt położony jest na malowniczym wzgórzu, w atrakcyjnym, zacisznym centrum Krynicy Zdrój. Otoczony lasami i zielonymi wzgórzami stwarza przyjazne warunki wypoczynku.

Dysponujemy 70 miejscami noclegowymi w komfortowych 1, 2 lub 3 osobowych pokojach z aneksami wypoczynkowymi (łazienka, TV Sat, telefon, stałe łącze internetowe), a także w apartamentach 2 osobowych miejscami dodatkowym wyposażeniem (aneks kuchenny, lodówka, mini barek, suszarka, odtwarzacz DVD).

artHotel Nikifor jest obiektem kameralnym o niepowtarzalnym charakterze, nastawionym na kompleksową obsługę gości o wyjątkowej osobowości, wyróżniających się wrażliwością na sztukę i jej piękno, w czym pomaga niecodzienny, artystyczny klimat. Wystrój wnętrz nawiązuje do sztuki z początku XX wieku: Modigliani, Lautrec, Klimt, van Gogh, Chagall i inni (każdy z pokoi nazwany jest imieniem artystycznego patrona).Zapewniamy wysoki standard, miłą i ciepłą atmosferę, dobrą kuchnię i niepowtarzalną zabawę (na specjalne życzenie organizujemy warsztaty malarskie).
Aktywne uczestnictwo w tworzeniu sztuki jest jednym z elementów doskonałej integracji, jak również motywacją do działania.

Profesjonalnie wyposażone dwie sale konferencyjne na 70 i 30 miejsc, urządzone w formie galerii, zapewnią Państwu optymalne warunki pracy podczas sympozjów i szkoleń.

Regionalna Karczma Łemkowska "KŁYNEC", stanowiąca integralną część hotelu - zaskoczy wyjątkowym wystrojem wnętrza, oryginalną muzyką i tradycyjnym jadłem.

Dysponujemy także kompleksem rekreacyjno-zabiegowym w skład, którego wchodzi: sauna parowa, sauna fińska, masaże wodne i manualne.Specjalizujemy się w kilkudniowych turnusach pielęgnacyjno-upiększających (przeznaczonych zarówno dla kobiet jak i mężczyzn), wzmacniających ciało i umysł. Całość kuracji dopełni joga i wypoczynek w niezwykłym otoczeniu. Wszystko przygotowane po to, aby jak najdłużej utrzymać świeży wygląd i dobre samopoczucie. Zabiegom towarzyszy kojąca muzyka i oświetlenie.


Do dyspozycji gości oddajemy również bar, kawiarnię, gry komputerowe i zręcznościowe, boisko sportowe, wiatę grilową, miasteczko Country.

Miłośnikom aktywnego wypoczynku proponujemy: wycieczki piesze, rowerowe, autokarowe, przejażdżki dorożką, kuligi, jazdę konną, spływy tratwami. Organizujemy również ogniska z pieczeniem barana przy dźwiękach kapeli góralskiej, biesiady w karczmie łemkowskiej, staropolskie spotkania przy biesiadnym stole, wieczory karaoke, kasyno-zabawa.

Jako jedyni proponujemy prawdziwe zawody CURLINGOWE poprzedzone odpowiednim treningiem oraz nauką reguł gry.

W okresie zimowym współpracujemy z instruktorami PZN. Proponujemy Państwu organizację zawodów narciarskich z profesjonalnym pomiarem czasu oraz kursy doszkalające.

Jesteśmy otwarci na propozycje i gotowi sprostać nawet najbardziej szalonym pomysłom, aby zapewnić Państwu mile spędzone chwile w „Hotelu-Galerii”.

Będąc otwartym na Państwa życzenia zapraszamy do korzystania z naszej oferty.

artHotel Nikifor ***
ul. Świdzińskiego 20
33-380 Krynica Zdrój
tel: (018) 477 87 00
fax: (018) 477 87 01
www.nikifor.pl
e-mail: ***@nikifor.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16