Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Na Skarpie w Mikołajkach zaprasza


Tuż nad Jeziorem Mikołajskim w przepięknej mazurskiej scenerii usytuowany jest Hotel Na Skarpie. Dwugwiazdkowy obiekt zaprasza na wypoczynek do Krainy Wielkich Jezior.Swoim gościom oferuje 64 miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych dwu-, trzy- oraz czteroosobowych pokojach z przepięknym widokiem na panoramę okolicy. W każdym z nich znajduje się telewizor, telefon, lodówka oraz łazienka.

Hotel Na Skarpie dysponuje salą bankietową, która połączona z restauracją pozwala na urządzenie imprez okolicznościowych, kameralnych oraz integracyjnych. Wszystko przy asyście profesjonalnej obsługi.Obiekt posiada także nowoczesną salę konferencyjną umożliwiającą zorganizowanie spotkań biznesowych, konferencji i bankietów dla 120 osób. Sala wyposażona jest w wysokiej jakości sprzęt multimedialny m.in. rzutnik, ekran, flipchart oraz dostęp do Internetu.

Restauracja serwuje wykwintne dania z repertuaru kuchni polskiej, a także regionalnej. Obok recepcji znajduje się taras z widokiem na jezioro, który może być doskonałym tłem dla porannej kawy lub posiłku. Kawiarnia i drink-bar zaprasza wypoczywających na bogaty wybór wyśmienitych napoi gorących i chłodzących, a także alkoholi.Na osoby preferujące aktywny wypoczynek czeka wiele atrakcji. Wśród nich znajduje się: wypożyczalnia sprzętu sportowego, korty tenisowe, kąpielisko z plażą, siłownia i fitness club oraz zwiedzanie zabytkowych części miasta. Okolice Hotelu Na Skarpie stanowią doskonałą bazę dla wycieczek pieszych i rowerowych. Nieopodal znajduje się także łowisko ryb.


Hotel Na Skarpie**
Kajki 96
11-730 Mikołajki
tel. (087) 421 99 50, 421 99 51, 421 64 18
fax. (087) 421 64 18
e-mail: recepcja@hotel-naskarpie.pl
www.hotel-naskarpie.pl

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16