Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Mistral Zaprasza


Hotel Mistral jest nowym obiektem położonym 15 km od centrum Warszawy, przy międzynarodowej trasie Warszawa-Białystok. Umiejscowienie hotelu jest zdecydowanym plusem dla osób podróżójących, które chcą uniknąć wielkomiejskiego hałasu stolicy.

Tym, którzy się na to zdecydują oferujemy doskonałe warunki wypoczynku w gustownie i luksusowo urządzonych pokojach, standardowo wyposażonych w TVsat. Do dyspozycji Gości pozostawiamy doskonałą restaurację i przytulną kawiarenkę.

Nad Państwa wypoczynkiem czuwa profesjonalna obsługa.

W naszej restauracji, w której skład wchodzą dwie sale klimatyzowane na 120 i 80 osób, serwujemy głównie dania kuchni polskiej, ale z przyjemnością przyrządzimy potrawy specjalnie na Państwa życzenie. Naszą bogatą ofertę gastronomiczną uzupełniają full-serwisowe usługi cateringowe, w bardzo promocyjnych cenach. Przygotujemy każdą potrawę zamówioną przez Państwa na przyjęcia organizowane w domu. Szczególnie polecamy dania pod galaretkę na zimno oraz dania na gorąco.

Kawiarnia - Drink Bar

Jest miejscem, w której będą mogli Państwo przy delikatnym akompaniamencie muzyki napić się dobrego wina, kawy lub drinka. Podobnie jak pokoje, jest ona wyposażona w sprzęt audio-video i szybkie łącze internetowe, w związku z tym spełnia też rolę kawiarni internetowej. W słoneczne dni do dyspozycji naszych Gości oddajemy uroczą werandę.

Szkolenia i konferencje

Od początku działalności firmy organizujemy wszelkiego typu szkolenia i konferencje jak i pobyty integracyjne. Jako uzupełnienie szkoleń przygotowaliśmy pakiet imprez kulturalno-rozrywkowych, między innymi wycieczki i zwiedzanie Warszawy i okolic, paint-ball (jedno z najlepszych miejsc do tego typu zabaw w kraju), korty tenisowe, aktywny wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim. Dla gości obcojęzycznych zapewniamy wykwalifikowanych tłumaczy.

Imprezy okolicznościowe

Specjalizacją naszej firmy jest organizacja tzw. imprez okolicznościowych, do których zaliczamy:
  • wesela,
  • komunie,
  • chrzty,
  • bankiety,
  • przyjęcia,
  • jak również obsługę cateringową.

Wachlarz ofert jest tu praktycznie nieograniczony. Ze swej strony zapewniamy bardzo smaczne i estetycznie przygotowane potrawy oraz miłą i zdyscyplinowaną obsługę, sprzęt, pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju formalności i zdecydowanie konkurencyjne ceny wynajmu pomieszczeń.

Hotel i Restauracja Mistral
05-270 Marki/Warszawa,
ul. Słoneczna 1,
tel. (022) 781 27 54,
fax (022) 781 27 55
e-mail: info@hotelmistral.pl
www.hotelmistral.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16