Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Metro Zaprasza


Hotel Metro to 3-gwiazdkowy nowoczesny obiekt położony w centrum Kotliny Kłodzkiej. Posiada 90 miejsc noclegowych w przestronnych pokojach i wyśmienite posiłki w klimatyzowanej restauracji. Dodatkowym jego atutem jest monitorowany parking dla samochodów i autobusów. Hotel Metro przystosowany jest również dla osób niepełnosprawnych.


Doskonałe położenie

Nowo wybudowany ekskluzywny Hotel Metro położony jest przy trasie numer 8 (E-67) Wrocław-Praga-Wiedeń w centrum Kotliny Kłodzkiej - 2 km od Kłodzka. Jest to doskonała lokalizacja dla grup wycieczkowych i gości indywidualnych, którzy chcą zwiedzać przepiękną, bogatą w atrakcje turystyczne Kotlinę Kłodzką.Wygodne pokoje

Hotel Metro posiada 90 miejsc noclegowych (pokoje 1-, 2-, 3-osobowe i 2 apartamenty).

Wyposażenie pokoju:

 • łazienka

 • TV

 • telefon

 • radio

 • sejf

 • lodówka

 • bezpłatny dostęp do Internetu.

Istnieje możliwość podawania posiłków bezpośrednio do pokoju hotelowego (RoomServices). Pokoje posiadają udogodnienia dla osób niepełnosprawnych.

Gastronomia

Hotel Metro zaprasza do klimatyzowanej restauracji, która może pomieścić 120 gości z eleganckim wystrojem i wyśmienitą kuchnią. Doskonała obsługa i gwarantowana jakość potraw w naszej restauracji z pewnością usatysfakcjonuje zarówno grupy wycieczkowe, jak i indywidualnych turystów. Drink-bar i kawiarnia pozostaje do dyspozycji gości do późnych godzin nocnych.

Hotel Metro profesjonalnie organizuje wszelkiego rodzaju imprezy i bankiety. Propozycje menu w naszej znanej ze smacznych dań restauracji oraz profesjonalna obsługa zapewni bezstresowy przebieg spotkań, bankietów, kolacji.Konferencje

Hotel Metro posiada nowoczesne, klimatyzowane centrum konferencyjne mogące pomieścić do 120 osób w układzie kinowym. Sala wyposażona jest w profesjonalny sprzęt audiowizualny z Internetem oraz automatyczną regulację oświetlenia i zaciemniania.

Obsługujemy:

 • zjazdy
 • konferencje
 • spotkania integracyjne
 • narady
 • imprezy okolicznościoweRekreacja

Do dyspozycji gości Hotel Metro oddaje: siłownię, bilard, tenis stołowy, wypożyczalnię rowerów, teren zabaw dla dzieci.

Zapewniamy kompleksową obsługę gości w trakcie pobytu (przewóz osób, wycieczki, usługi przewodników).

Centralne położenie Hotelu Metro stanowi doskonałą bazę wyjściową w okoliczne atrakcje turystyczne jak: Góry Stołowe, Błędne Skałki, Jaskinia Niedźwiedzia, Kaplica Czaszek, Skalne Miasto, Kopalnia Złota, Twierdza Kłodzka z podziemnym labiryntem.

W okresie zimowym stanowimy doskonałą bazą noclegową dla okolicznych ośrodków narciarskich Zieleńca i Czarnej Góry.

Zapraszamy!!!

Hotel Metro
Boguszyn 79B
57-300 Kłodzko
Tel (074) 811 92 00
e-mail:info@hotelmetro.pl
www.hotelmetro.pl
Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16