Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel & Medi – SPA Biały Kamień – cisza i spokój w komfortowym wydaniu


Hotel & Medi – SPA Biały Kamień oddalony jest zaledwie kilkaset metrów od centrum uzdrowiska Świeradów-Zdrój. Obiekt położony jest w otulinie malowniczej góry Biały Kamień, zapewniając ciszę i spokój oraz zniewalające widoki.

 
Do dyspozycji Gości jest 26 pokoi rodzinnych w obiekcie czterogwiazdkowym, w tym pokój dla osób niepełnosprawnych oraz apartament Platinum klasy VIP.

 
W obiekcie trzygwiazdkowym jest 35 pokoi dwuosobowych, 4 luksusowe pokoje typu apartamentowego (pokój dzienny oraz sypialnia) oraz apartament SPECTRE klasy VIP z sauną i jacuzzi.
 
Ponad 1000 m2 Strefy SPA & Wellness położonej na poziomie +1, to wyjątkowa propozycja dla najbardziej wymagających Gości. Przeszklona ściana pozwala zarówno z basenu, jak i z gabinetów SPA nieomal dotknąć oszałamiającej przyrody.
 


 
Kuchnia Hotelu Biały Kamień to dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych produktów pochodzących z ekologicznych hodowli i upraw, zgodnie z ideą powrotu do natury.
 
Pierwsza część zespołu hotelowego była otwarta w 2009 r., a w 2012 obiekt rozbudował się o 26 pokoi, strefę SPA z basenem i nową część konferencyjną.
 
W najbliższej przyszłości powstanie kolejny etap „w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku oraz średnioroczne obłożenie hotelowe na poziomie 78 proc.”.  Pokoje będą wykonane w dwóch standardach: Premium (24-31 m kw.) – jedna duża przestrzeń z sypialnią i aneksem kuchennym oraz Superior (37-47 m kw.) – z wydzieloną zamykaną częścią sypialną oraz częścią dzienną z aneksem kuchennym. Wszystkie wyposażone będą w przeszkloną łazienkę oraz balkon, a apartamenty Superior dodatkowo w biokominki. Na poziomie 0 znajdzie się restauracja z kuchnią opartą na lokalnych i ekologicznych produktach z wydzieloną strefą livecooking i barem.


 
Na poziomie 1 znajdzie się centrum SPA wyposażone w 12 gabinetów, w tym SPA VIP dla dwojga oraz pierwszy w Polsce gabinet księżycowy z kapsułą float SPA. Powstanie także basen w 50 proc. zawieszony w powietrzu na zewnątrz budynku, osiem stanowisk jacuzzi, sauna jodłowa oraz dwa kraxen stove (personalna sauna ziołowa). Na tym samym poziomie mieścić się będzie przeszklone centrum fitness, stworzone wspólnie z marką Salter. Rozpoczęcie budowy planowane jest w I kwartale 2019r., a zakończenie w IV kwartale 2020r.

 
Biały Kamień Hotel & Medi-SPA
ul. Leśna 8
59-850 Świeradów Zdrój
Tel.+48 75 78 17 551
info@bialykamien.com
www.bialykamien.com

Publikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16