Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Kuracyjny w Gdyni zaprasza


Hotel Kuracyjny **** mieści się w Orłowie, malowniczej dzielnicy Gdyni. Bezpośredni kontakt z Zatoką Gdańską, przepiękne molo i nadmorski deptak sprawiają, że jest to idealne miejsce na odpoczynek i rehabilitację.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej niezwykłej oferty. Hotel Kuracyjny to jedyne miejsce nad morzem, gdzie wygodnie spędzą Państwo wolny czas, korzystając przy okazji z dobrodziejstw nowoczesnej medycyny i zdrowego trybu życia.Hotel Kuracyjny **** w Gdyni oferuje Państwu dwadzieścia siedem pokoi jednoosobowych i dwuosobowych oraz jeden apartament. Pokoje wyposażone są w telewizory z telewizją kablową, telefon, łazienkę. Ponadto we wszystkich pokojach znajduje się dostęp do Internetu. Oddajemy do Państwa użytku również dwa pokoje dla osób niepełnosprawnych.

W Hotelu Kuracyjny znajduje się Centrum Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej. Nasze centrum jest jednym z niewielu w Województwie Pomorskim i Polsce Północnej prywatnym ośrodkiem świadczącym usługi w zakresie rehabilitacji medycznej i odnowy biologicznej.


Ośrodek jest placówką wyspecjalizowaną w rehabilitacji osób po przebytych zawałach i operacjach serca oraz urazach i operacjach ortopedycznych.
Prowadzimy także rehabilitację neurologiczną, w schorzeniach układu ruchu. Zajmujemy się również usprawnianiem dzieci z dysfunkcjami rozwojowymi, urazami, wadami postawy i innymi dysfunkcjami narządu ruchu.

W naszym centrum zdrowia pomożemy Państwu odzyskać równowagę ogólnego stanu fizycznego i psychicznego, przy pomocy ćwiczeń relaksacyjno-ruchowych i szerokiej gamy zabiegów odnowy biologicznej. Wpłynie to korzystnie na zmianę Państwa samopoczucia i pomoże pozbyć się zbędnych kilogramów.


Korzystanie z rehabilitacji i zabiegów poprzedza konsultacja lekarska, w razie potrzeby poparta nowoczesną diagnostyką oferowaną przez Clinica Medica. Dzięki temu każdy z Państwa może mieć pewność, że plan zabiegów dopasowany będzie do jego indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy również dwie sale gimnastyczne oraz sauny: suchą, wilgotną, na podczerwień, kriosaunę, masaże i zabiegi fizykoterapii.

Gwarantujemy, że w naszej restauracji spędzicie Państwo niezapomniane chwile. Zadbaliśmy o to, aby przygotowane przez nas menu mogło zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta naszych gości. Specjalnością restauracji są dania ze świeżych ryb morskich, w które zaopatrujemy się od miejscowych rybaków.


Ruch zastąpi każde lekarstwo...
nie ma lekarstwa zastępującego ruch


Hotel Kuracyjny
Al. Zwycięstwa 255
81-525 Gdynia
Tel: (058) 667 78 23
rezerwacja@hotelkuracyjny.pl
www.hotelkuracyjny.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16