Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Zapraszamy do Hotelu Jan*** w Sępólnie Krajewskim


Hotel Jan jest położony w otoczeniu lasu w centrum Krajeńskiego Parku Krajobrazowego, nad pięknym czystym Jeziorem Sępoleńskim, którego widok można podziwiać z okien budynku.

Urokliwa okolica sprzyja wypoczynkowi, gdyż hotel oddalony jest od centrum miasta o 1000 m. Tu fachowa obsługa zapewni Państwu wypoczynek w przytulnych pokojach i smacznie nakarmi.

Otwarty w 2003 roku Hotel „Jan” - oddaje do Państwa dyspozycji:

  • 15 pokoi czteroosobowych (2 łóżka o wymiarach 90/200 + kanapa rozkładana 170/200)

  • 1 pokój dwuosobowy (1 łóżko o wymiarach 170/200) – tzw. dwójka małżeńska

  • 4 pokoje jednoosobowe (1 łóżko o wymiarach 90/200)

W sumie 40 miejsc noclegowych, ujmując wykorzystanie 15 pokoi jako dwuosobow. Wszystkie pokoje w hotelu Jan są wyposażone w telewizor, radio, telefon, dostęp do Internetu, w każdym z pokoi osobna łazienka.

Hotel jest również wyposażony w nowoczesną salę konferencyjną. Dysponujemy sprzętem niezbędnym do prowadzenia szkoleń (rzutnik, flipchart), a także mamy możliwość wypożyczania go w zależności od potrzeb zainteresowanych naszą ofertą. Na gości zawsze oczekuje miła obsługa w restauracji. Dwie sale mogą pomieścić 120 osób, które po zamknięciu stanowią 2 oddzielne pomieszczenia. Duża sala posiada 60-80 miejsc konsumpcyjnych. Mała sala przygotowana jest na 30 miejsc.

Restauracja czynna jest w godzinach od 8.00 do 22.00, ale całą dobę obsługę znajdą Państwo w kawiarni i barze. Sezonowo czynna jest też „Kawiarenka na wodzie”, w której organizujemy imprezy weekendowe – biesiady, dancingi, dyskoteki itp. Z restauracji prowadzi wyjście na taras z widokiem na plażę i jezioro. Tam można posiedzieć i wypoczywać oraz posilić się.
W wolnym czasie mogą Państwo skorzystać, kortów tenisowych i sali gimnastycznej położonych 400 m od hotelu oraz z jazdy konnej w Sępólnie oraz 6 km od Sępólna. 27 km od Sępólna znajduje się również Park Wodny w którym możecie Państwo korzystać z wielu wodnych atrakcji.

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego hotelu.

Hotel Jan ***
89-400 Sępólno Krajeńskie
ul. Leśna 1
tel.: (052) 389 41 00, 389 41 14
e-mail: recepcja@hoteljan.com.pl
www.hoteljan.com.pl

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16