Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Holiday Inn Wrocław zaprasza


Holiday Inn Wrocław jest idealnie położony w samym centrum Wrocławia, w pobliżu malowniczego Starego Rynku, 200 m od głównej stacji kolejowej, przy eleganckim pasażu handlowym i oddalony o 15 km od lotniska Wrocław-Strachowice.

POKOJE

Holiday Inn Wrocław posiada 164 klimatyzowane pokoje, z których 22 to pokoje typu "executive", o podwyższonym standardzie oraz apartament.

Każdy z naszych pokoi wyposażony został w system umożliwiający bezpośrednie połączenia internetowe oraz telefoniczne. W pokojach znajduje się także telewizja kablowa i satelitarna. Dla stworzenia komfortowych warunków wydzielone zostały osobne piętra dla osób palących i niepalących. Hotel w pełni przystosowany został do potrzeb osób niepełnosprawnych, posiada również specjalnie przygotowany w tym celu pokój.

SALE KONFERENCYJNE

Holiday Inn Wrocław posiada szerokie możliwości w zakresie organizacji kameralnych spotkań, konferencji, bankietów dla grup liczących nawet do 450 osób.

Posiadamy 7 sal wielofunkcyjnych o metrażu od 15 do 250 m2. Wszystkie sale są bogato wyposażone w nowoczesny sprzęt umożliwiający profesjonalne prowadzenie spotkań. Komfort zapewniają również przeszklone, dobrze oświetlone i klimatyzowane pomieszczenia.

W hotelu znajduje się Business Center, świadczące usługi biurowe takie jak: kserowanie dokumentów, maszynopisanie, wysyłanie faksów, redagowanie korespondencji czy tłumaczenie.

Dla członków "Executive Club" proponujemy 20% zniżkę oraz osobne zameldowanie z powitalnym drinkiem.

Business Center umożliwia również korzystanie z pokoju konferencyjnego (Board Room), samodzielną pracę z komputerem, dostęp do poczty elektronicznej oraz internetu.

RESTAURACJA

Hotelowa restauracja Inn-Door House poleca specjały kuchni polskiej i międzynarodowej, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Zapraszamy także do skorzystania z bogatej oferty stylowego drink baru "Biblioteka".

Inn-Door House Restaurant kuchnia polska i międzynarodowa 06.30 - 23.30
Room Service we wszystkich pokojach gościnnych 24 h
"Biblioteka" Drink Bar elegancki drink bar 06.30 - 02.00

Specjalna kulinarna oferta restauracji "Inn-Door House", do której należą między innymi niedzielny brunch, biznesowe lunche czy okazjonalne kolacje przy świecach, spowoduje, iż Państwa pobyt będzie niezapomnianym przeżyciem i doskonałą zabawą w przemiłej atmosferze i w rytmie dobrej muzyki.

Bruschetta gratis z komplementami od Szefa Kuchni

Oferta restauracji Inn-Door House to między innymi wspaniałe śniadania, lunche biznesowe, okolicznościowe przyjęcia oraz wieczorne gotowanie na żywo, które będzie niezapomnianą kulinarną przygodą.

FITNESS CENTRE

Holiday Inn Wrocław serdecznie zaprasza do Fitness Center.

Nasi goście mają możliwość zrelaksowania się w hotelowej siłowni, w saunie fińskiej, skorzystania z gabinetu masażu i solarium.

Holiday Inn Wrocław
Piłsudskiego 49/57
50 - 030 Wrocław, Polska
tel.: (071) 787 00 00
fax: (071) 787 00 01
www.wroclaw.globalhotels.pl
smm@wroclaw.globalhotels.pl

Dział Rezerwacji
tel.: (071) 787 01 42
fax: (071) 787 00 01


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16