Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Gołębiewski w Białymstoku zaprasza


Zobaczcie państwo:
Prezentacja Hotelu
Nasza strona
Napisz do nas

Podlasie ze względu na liczne lasy, puszcze, parki narodowe i krajobrazowe jest wyjątkowo atrakcyjnym zakątkiem dla turystów. Przyjeżdżają oni do „zielonych płuc Polski”, by odpocząć od zgiełku miasta. Doskonałym miejscem wypoczynku jest dla turystów Hotel Gołębiewski w Białymstoku.


O hotelu

Hotel Gołębiewski w Białymstoku usytuowany jest w samym centrum miasta w pobliżu osiemnastowiecznego, barokowego Pałacu Branickich, teatru oraz pięknego Parku Miejskiego.

Ze względu na położenie obiektu blisko centrum kulturalnego i handlowego w Białymstoku oferta hotelu została ukierunkowana na profil konferencyjno – biznesowy. Obiekt ten jest również doskonałym miejscem relaksu i wypoczynku.


Wyposażenie pokoi

Hotel Gołębiewski oferuje gościom 223 pokoje jedno- i dwuosobowe, w tym 10 komfortowych apartamentów i 6 pokoi Studio. Standardowe wyposażenie pokoi to:

  • telewizja satelitarna

  • telefon

  • łazienka z prysznicem

  • w łazience: suszarka do włosów

Dbając o bezpieczeństwo swoich gości Hotel Gołębiewski w Białymstoku posiada wielopoziomowy parking strzeżony, mogący pomieścić 250 samochodów.


Gastronomia

W Hotelu Gołębiewskim znajduje się doskonała Restauracja „Zielona” wyposażona w stoliki dla 220 gości. Jej specjalnością są potrawy flambirowane. Restauracja serwuje również dania kuchni regionalnej, międzynarodowej oraz sushi.

Znakomitej kawy, doskonałych drinków i deserów zakosztują Państwo w hotelowej Kawiarni Patio. Wieczorami zapraszamy Państwa do odwiedzenia Klubu Nocnego. Przyjemna muzyka i miła atmosfera zagwarantują udany wieczór.

Hotel Gołębiewski organizuje również bankiety, wesela i inne imprezy okolicznościowe w wykwintnych salach balowych na 1000 osób.


Rozrywka

Hotel Gołębiewski oferuje Państwu różnego rodzaju atrakcje, które urozmaicą i wypełnią czas wolny.

Zapraszamy do Salonu Gier, gdzie w gronie znajomych zakosztują Państwo dreszczyka sportowych emocji. Hotel dysponuje trzema profesjonalnymi torami do gry w bowling z całkowicie skomputeryzowanym systemem liczenia punktów oraz trzema stylowymi stołami bilardowymi.

Oprócz komfortowych warunków pobytowych Hotel Gołębiewski proponuje swoim gościom korzystanie z Parku Wodnego "Tropikana.” Zapewni on Państwu doskonałą zabawę i wspaniały relaks.

W skład Parku Wodnego Tropikana wchodzą:

  • trzy baseny o zróżnicowanej temperaturze wody i różnej wielkości (w tym jeden o wymiarach 25 m x 12.5 m)

  • dwie zjeżdżalnie

  • trzy sauny: dwie suche i jedna parowa

  • wanna z hydromasażem

Zapraszamy również do korzystania z solarium oraz gabinetu masażu znajdujących się na terenie Parku Wodnego "Tropikana".

Grupom konferencyjnym i turystycznym proponujemy wycieczki do jednego z trzech Parków Narodowych w okolicach Białegostoku (Białowieskiego, Biebrzańskiego, Wigierskiego) oraz do Puszczy Knyszyńskiej.

Wycieczki te w połączeniu z szeregiem proponowanych imprez plenerowych jak np.: ogniska z muzyką, przejażdżki bryczkami, kuligi stanowią niezwykłą szansę spotkania się z dziką naturą tych terenów, a także umożliwiają poznanie unikalnych pozostałości kultur - tatarskiej, rosyjskiej i żydowskiej - nierozerwalnie związanych z Podlasiem.


Sale konferencyjne

Hotel Gołębiewski - ze względu na swoje położenie, bazę noclegową, zaplecze gastronomiczne i nabyte doświadczenie jest doskonałym miejscem do organizacji sympozjów naukowych, narad i szkoleń.

Kompleks hotelowy posiada 10 wielofunkcyjnych sal, w tym Salę Kongresową. Sale mogą pomieścić łącznie do 1000 osób, są wyposażone w sprzęt audiowizualny umożliwiający prowadzenie spotkań o określonym charakterze szkoleniowo-naukowym bądź też prezentacji marketingowych.

Pomieszczenia konferencyjne wyposażone są również w system nagłaśniający, klimatyzację i możliwość zaciemnienia.

W przypadku organizacji w naszym hotelu konferencji lub szkolenia z noclegami - jedną salę konferencyjną odpowiednią do ilości nocujących osób udostępnimy GRATIS.

Zapraszamy również do korzystania z pokoju biznesowego wyposażonego w szybkie łącze internetowe, telefon oraz komputer z drukarką.


Hotel Gołębiewski
ul. Pałacowa 7
15-064 Białystok
tel. +48 (085) 678 25 00
fax. +48 (085) 678 26 00
bialystok@golebiewski.pl
www.golebiewski.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16