Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Florian w Krakowie zapraszaHotel Florian, 31-436 Kraków, ul. Czerwonego Prądnika 19, tel. (012) 413 37 37,
                       fax. (012) 413 68 68, website: www.hotel-florian.pl
                       e-mail: recepcja@hotel-florian.pl

Przedstawiamy Państwu Hotel Florian, który jest obiektem trzygwiazdkowy. Mieści się w zazielenionej dzielnicy Krakowa, blisko Centrum Starego Miasta. Pokoje są bardzo wygodne i przytulne, co tworzy niepowtarzalny klimat naszego hotelu. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy, również jadalnie, salę klubową, salę konferencyjną, darmowy, monitorowany parking. Życzymy miłego pobytu w Hotelu Florian!


Informacja o hotelu:

Hotel Florian, który w zamierzeniu jest firmą rodzinną, odznacza się taką również atmosferą, co czyni pobyt naszych Gości niezapomnianym, a prawdziwa polska gościnność skłania do powrotów. Każdy z Gości traktowany jest indywidualnie i może liczyć na niezawodną pomoc ze strony kierownictwa i personelu Hotelu Florian. Goście na specjalne życzenie mogą zostać otoczeni opieką rezydenta, który w sposób adekwatny do potrzeb i wymagań naszych Gości umili Ich pobyt w naszym Hotelu i mieście.
Od 18 lutego 2006 roku, posiadamy Certyfikat Referencji Wiarygodności Wysokiej Jakości Usług Hotelarskich i Gastronomicznych. Nazwa naszego hotelu także została zamieszczona w katalogu branżowym i należy do grupy POLISH QUALITY HOTELS.


Informacja o pokojach:

W chwili obecnej dysponujemy 40 miejscami w 19 pokojach jedno, dwu i trzyosobowych o bardzo wysokim standardzie (z możliwością dostawek) i 5 apartamentami w ścisły centrum miasta. Każdy z nich wyposażony jest w łazienkę, toaletę, radio, telefon, TV sat. Pokoje wykończone są super komfortowo i przytulnie, aczkolwiek każdy posiada swój niepowtarzalny styl i klimat, wywołany indywidualną kolorystyką i aranżacją. W pokojach znajdują się antyki pochodzące z różnych okresów sztuki.

Usługi gastronomiczne:

W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, podawane w formie bufetu szwedzkiego, w godzinach od 6.30 do 10.00. Proponujemy tradycyjne, polskie śniadania, oparte na przepisach naszych babć( konfitury, dżemy, naleśniki, twarogi, sałatki), a także przyrządzanie przysmaków dla naszych Gości na ich życzenie.


Informacja dla podróżujących:

Nasz hotel jest zlokalizowany od 30 minut do 1 godziny drogi z lotniska w kierunku wschodnim. 15 minut od stacji kolejowej i dworca autobusowego.

Transport z lotniska Balice do Hotelu Florian:

 • Na życzenie Gościa organizujemy transfer z lotniska do naszego hotelu - koszt przejazdu wynosi około 80 PLN / 20Euro.
 • Dostępny jest także z lotniska pociąg do stacji kolejowej mieszczącej się w centrum miasta, koszt przejazdu wynosi 4 – 6 PLN / około 2 Euro, a także autobusem linii 192 - koszt 1,25 – 2,50 PLN / około 1 Euro.

  Z centrum miasta można się dostać do naszego hotelu autobusami linii 129 i 159 (bilety dostępne są u kierowcy lub w Kiosku Ruchu). Cena za przejazd taksówka wynosi około 10 PLN / 3 Euro.


  Uwagi:
  1. Mozliwość podglądu parkingu z pokoju, poprzez przekaz z kamery.

  2. Organizujemy zwiedzanie i wycieczki na specjalne życzenie Gości, na podstawie również ich własnego programu do miejsc zarówno turystycznie popularnych i znanych (Wieliczka-Kopalnia Soli, Muzeum Auschwitz w Oświęcimiu, Wadowice, Zakopane), jak i mniej znanych (Np. „Kraków przez dziurkę od klucza”).

  3. Gwarantujemy usługi przewodnickie w językach obcych dla Gości indywidualnych i grup. Z okazji obchodów 750-lecia nadania Praw Miejskich naszemu Miastu, przewidziane są liczne imprezy kulturalne i okolicznościowe, na które dokonujemy rezerwacji miejsc i biletów.

  4. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku turystycznym w organizowaniu bazy noclegowej w Krakowie oraz w cateringu dla ekip filmowych i w imprezach plenerowych: wieczór z wodzirejem + karaoke, dyskoteka z didżejem, wieczór z dwoma konferansjerami, cudowne lata siedemdziesiąte, Moulin Rouge, Prohibicja, Małpi Gaj, Biesiada Chłopska, Na Dzikim Zachodzie, pieczeniem barana oraz kuligi górskie i rezerwacja czasu na polu golfowym, które znajduje się w okolicy Krakowa

  5. Nasza ostatnia oferta została wzbogacona ofertą wynajmu komfortowych autokarów i busów (Neoplan Translainer – 49 + 1 + 1 miejsc, Mercedes Tourismo – 29 + 1 + 1 miejsc, Renault Master, Volkswagen Carravelle – 16 + 1 miejsc, Mercedes Viano – 5 + 1 + 1 miejsc) i samochodów. Wszystkie pojazdy wyposażone są w klimatyzację, nagłośnienie, mikrofon, lodówkę, telefon GSM, TV i wideo, ABS, ARS, retarder. Niektóre pojazdy wyposażone są dodatkowo w siedzenia lotnicze z możliwością zmiany układu wewnątrz pojazdu, pasy bezpieczeństwa, rozkładany stolik, barek, ogrzewanie postojowe, przyciemniane szyby, poduszki powietrzne ). W celu zapewnienia sobie odpowiedniej jakości usług wynajmu samochodów i autokarów, prosimy o dokonywanie rezerwacji z wyprzedzeniem (48 godzin).

  6. Akceptujemy zwierzęta domowe - PLN 30 / doba.

  7. Jednocześnie nasze Biuro Rezerwacji w Krakowie dysponuje bazą o łącznej ilości 750 miejsc noclegowych o różnych standardach.

  Zasady anulowania:

  Anulowanie rezerwacji w terminie nie krótszym niż 48 godzin przed planowanym przyjazdem.

  Szczegóły dotyczące dzieci:
  Małym dzieciom gwarantujemy:
 • łóżeczko
 • wysokie krzesełko w jadalni
 • ogródek w pobliżu hotelu
 • bezpłatny pobyt do 12 roku życia

 • Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16