Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel*** Artur w Krakowie zaprasza!


W chwili obecnej Hotel*** Artur oferuje Państwu 25 komfortowych pokoi 2-osobowych oraz 5 luksusowych apartamentów. Każdy pokój ma 20 m². Istnieje możliwość wykorzystania 16 dostawek (169x190). Wszystkie pokoje są jasne, czyste, przestrzenne, wykończone w wysokim standardzie, wyposażone w TV, telefon oraz bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu.

Każdy pokój posiada własną, dużą łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym. Łóżka są duże, wygodne, z trójwarstwowym materacem, o wymiarze 90x210cm.

Położenie hotelu przy trasie międzynarodowej E4 i obwodnicy krakowskiej zapewnia dogodne połączenie z centrum miasta, Wieliczką i Portem Lotniczym w Balicach, a także umożliwia wygodne planowanie dalszych wycieczek turystycznych do m.in. Zakopanego, Oświęcimia i Częstochowy oraz doskonałe połączenie tramwajowe i autobusowe z ważniejszymi częściami miasta.

Obiekt usytuowany jest wśród zieleni, co gwarantuje naszym Gościom indywidualnym, biznesowym oraz grupom turystycznym, wypoczynek w ciszy i spokoju, z dala od ulicznego zgiełku i hałasu, o każdej porze roku.

Hotel gwarantuje miłą, profesjonalną obsługę oraz wygodę i domową atmosferę. Recepcja służy pomocą przez całą dobę.

Hotel oferuje standard 3-gwiazdkowy w cenie 2-gwiazdkowej.

Hotel***Artur
Ul. Aleksandry 30
30-837 Kraków
tel.: (012) 651 06 00
Fax: (012) 651 06 00
e-mail: hotelartur@hotelartur.pl
www: www.hotelartur.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16