Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Amadeus zaprasza do Krakowa


Ekskluzywne połączenie nowoczesnej technologii, która zapewnia komfort wypoczynku na najwyższym poziomie oraz zabytkowej części dawnej stolicy – Hotel Amadeus.Hotel Amadeus proponuje swoim Gościom 22 eleganckie pokoje hotelowe, odpowiadające koncepcji architektonicznej obiektu. Hotel zaprojektowany został w stylu barokowym, nawiązującym do epoki Wolfganga Amadeusa Mozarta.

W ofercie znajdują się pokoje 2-osobowe, 8 z dwoma oddzielnymi łóżkami oraz 12 z jednym łóżkiem dwuosobowym. Do dyspozycji Gości są również 2 komfortowo urządzone apartamenty.Wyposażenie klimatyzowanych pokoi stanowią ekskluzywnie urządzona łazienka, telewizor, telefon i radio. Ponadto sejf hotelowy, mini bar oraz stałe łącze internetowe.

Dla gości firmowych przygotowana została klimatyzowana sala konferencyjna, która może pomieścić 46 osób. Wyposażona w wysokiej klasy sprzęt multimedialny idealnie sprawdza się przy organizacji spotkań biznesowych w nielicznym gronie. Ponadto w hotelu znajduje się salonik klubowy dla 12 osób.Restauracja Amadeus mieści się w piwnicach hotelu, w których freski, kolumny i liczne obrazy nadają temu miejscu niepowtarzalnego charakteru. Stylowy wystrój, a także miła i profesjonalna obsługa pozwolą Państwu docenić walory kuchni.

Głównym „dyrygentem” restauracji jest pełen pasji kucharz, pod batutą którego powstają wykwintne dania. Menu jest całkowicie oryginalne a dania są owocem obserwacji, doświadczeń i licznych improwizacji. To wszystko powoduje, że Restauracja Amadeus to miejsce wyjątkowe, jedyne w swoim rodzaju.

Starannie wykonana rekonstrukcja obiektu w połączeniu z nowoczesną technologią i bogatym wyposażeniem pozwalają zakwalifikować Hotel Amadeus do historycznych hoteli w Polsce.


Hotel Amadeus
30-027 Kraków
ul. Mikołajska 20
tel.: (012) 429 60 70
fax.: (012) 429 60 62
www.hotel-amadeus.plPublikowanie, modyfikowanie i kopiowanie zawartości strony lub jej części bez zgody właściciela portalu jest zabronione.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16