Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Agrykola Zaprasza Państwa w podróż do krainy komfortu i spokoju


Zobaczcie państwo:
Prezentacja Hotelu
Restauracja
Napisz do nas
Hotel Agrykola położony w pobliżu Parku Łazienkowskiego - najpiękniejszego zespołu parkowo-pałacowego w Europie – jest doskonałym miejscem, w którym możecie Państwo zapomnieć o troskach dnia codziennego. Warto choć na chwile zatrzymać się w tym malowniczym zakątku i odpocząć od stresującej codzienności. Panujący tam spokój i cisza, a także kojąca obecność zieleni doskonale wpłynie na Państwa samopoczucie. O Państwa potrzeby zadba zaś miła i fachowa obsługa.

Dodatkowym atutem hotelu Agrykola jest jego dogodne położenie. Odległość obiektu od lotniska Okęcie wynosi 11 km, a od dworca kolejowego Warszawa Centralna - 3 km. Hotel jest również przystosowany dla osób niepełnosprawnych.Komfortowe pokoje

Hotel Agrykola dostosowując się do Państwa potrzeb i oczekiwań posiada dwie kategorie pokoi o zróżnicowanym standardzie i cenach. W części hotelowej usytuowane są apartamenty i pokoje 1- i 2-osobowe. Każdy z tych komfortowych pokoi posiada: łazienkę, TV SAT, radio i telefon.

W części turystycznej znajdują się pokoje 3- i 4-osobowe o podwyższonym standardzie.Wyjątkowa restauracja

Sala restauracyjna w hotelu Agrykola serwuje dania kuchni polskiej i międzynarodowej. Każda z potraw to prawdziwa poezja smaku i aromatu.

Hotel Agrykola organizuje doskonałe bankiety i wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe. Oferujemy znakomity catering po konkurencyjnych cenach: dostarczamy kanapki i obiady dla biur, firm, na konferencje, przyjęcia, spotkania itp.Konferencje i szkolenia

Hotel Agrykola to profesjonalna i kompleksowa obsługa przy organizacji konferencji i szkoleń. Każda z naszych sal konferencyjnych posiada: rzutnik pisma, rzutnik multimedialny z laptopem, ekran, telewizor, video, flipchart, możliwość korzystania z faksu, Internetu i xero.

Jeśli zależy Państwu na fachowości i rzetelności zapraszamy do skorzystania z naszych usług.Wypoczynek i rekreacja

Hotel Agrykola położony jest z dala od zgiełku miasta co zapewni Państwu wyjątkowy komfort i spokój. Jeśli jednak zapragną Państwo skorzystać z rozrywek stolicy jego lokalizacja gwarantuje szybkie dotarcie do oddalonego o 3 km centrum kulturalnego i handlowego Warszawy.

Obiekt ma własny kompleks sportowy, a na nim korty tenisowe. Posiada również wypożyczalnie sprzętu sportowego (sprzęt rekreacyjny: rowery, łyżwo-rolki, w zimie lodowisko – łyżwy).

Do dyspozycji gości jest także sauna, solarium i gabinety odnowy biologicznej.

ul. Myśliwiecka 9 Warszawa
tel. +48 (022) 622 91 10, 622 91 11
fax: +48 (022) 622 91 05
e-mail: recepcja@hotelagrykola.pl
www.hotelagrykola.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16