Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Tarnowo Podgórne w sieci Hoteli 500

Tarnowo Podgórne otwiera wszelkie możliwe rankingi najbogatszych gmin w Polsce. Liczbą ulokowanych na jej terenie poważnych spółek i firm można by obdzielić niejedno województwo. Aż dziw więc bierze, że to tej pory na terenie tak prężnej gminy nie było hotelu z prawdziwego zdarzenia. Na szczęście zaniedbanie to zostało już nadrobione. 9 czerwca otwarty został tam pierwszy w Wielkopolsce, a trzeci w Polsce Hotel 500. Ulokowany dogodnie w odległości 20 km od centrum Poznania stanowić może znakomitą bazę noclegową dla gości przyjeżdżających do stolicy Wielkopolski, a także korzystających z trasy szybkiego ruchu nr 2 Poznań – Berlin
Będzie to największy hotel tej sieci w Polsce. Jednorazowo zamieszka w nim 300 gości. W jego wnętrzu znajdą się 163 pokoje jedno i dwuosobowe oraz cztery apartamenty (w tym dwa dla niepełnosprawnych), restauracja, 12 sal konferencyjnych, sauna, fitness, klub nocny oraz klub bilardowy. Możliwość modułowego podziału sal konferencyjnych pozwoli na jednoczesne prowadzenie kilku imprez panelowych.
Oprócz centrum konferencyjnego, hotel w Tarnowie Podgórnym posiada też centrum rekreacyjne z sauną, solarium, hydromasażem i fitness clubem.

- Jesteśmy młodą siecią o całkowicie polskim kapitale - podkreśla właściciel J.W.Construction (wykonawcy) i prezes spółki Hotel 500, Józef Wojciechowski. - Jako pierwszy dwa lata temu powstał Hotel 500 w Zegrzu pod Warszawą, w ubiegłym roku otworzyliśmy hotel w Strykowie koło Łodzi. Teraz przyszedł czas na Tarnowo Podgórne.
Hotele te zbudowaliśmy w oparciu o technologię nagrodzoną w maju tego roku godłem „Teraz Polska". Typowy moduł, przypominający kontener o długości ponad 14 m, zawiera dwa pokoje z łazienkami i wszystkimi przyłączami. Pomieszczenia są przygotowane „pod klucz": z tynkami, oknami, drzwiami, glazurą. Można nawet powiesić firanki. Tak wyposażone moduły, niczym klocki lego, montuje się na placu budowy. Dzięki temu na wybudowanie hotelu na 150 miejsc potrzeba zaledwie 7 - 9 miesięcy. Co istotne, w zależności od potrzeb – obiekty takie można szybko i tanio rozbudowywać.


Hotele 500 to propozycja adresowana zarówno do gości indywidualnych jak i do firm organizujących konferencje i szkolenia. Do tej pory obiekty te powstawały na obrzeżach wielkich metropolii. Nie jest to jednak regułą, albowiem już niebawem rozpocznie się budowa Hotelu 500 w centrum Krakowa. W planach jest także wybudowanie hoteli tej sieci w Licheniu, Sopocie i Międzyzdrojach.
- Naszą sztandarową inwestycją będzie jednak centrum kongresowo – rekreacyjnego o nazwie Królewski Port „Żerań', w Warszawie, na prawym brzegu Wisły - mówi dyr. ds. marketingu J.W.Construction, Krzysztof Bochus. Znajdą się tam trzy kolejne Hotele 500, centrum kongresowe na 2850 miejsc, multikino z 6 salami, aquapark, wielka hala sportowa oraz restauracje, bary, kasyna i parkingi. Naszą ambicją jest stworzenie miejsca jakiego w stolicy jeszcze nie ma – barwnego, wysmakowanego architektonicznie i pełnego atrakcji, zdolnych przyciągnąć tysiące warszawiaków.

Dewizą Hoteli 500 jest doskonale przygotowany personel, znakomita kuchnia i przystępne ceny.
Ceny
pokój dwuosobowy 320 złotych za dobę
pokój jednoosobowy 240 złotych za dobę
apartament 420 złotych za dobę
W weekendy - rabaty 20 procentowe
W cenę noclegu wliczone jest śniadanie oraz podatek VAT.


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16