Hotels in PolandHoteleMotelePensjonatyDomy wczasowePałaceRezydencjeZajazdyZamkiPolish Hotels

Hotel Holiday Inn Wrocław


Hotel położony jest w samym centrum pięknej stolicy Dolnego Śląska, niedaleko głównego dworca kolejowego i w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego starego miasta oraz większości atrakcji turystycznych Wrocławia. Wygodny dojazd do oddalonego o 15 km lotniska Wrocław-Strachowice i łatwy wyjazd w kierunku autostrady A4, to dodatkowe atuty zarówno dla turystów jak i dla podróżujących służbowo.

164 klimatyzowane, komfortowo wyposażone pokoje zapewniają wygodny i przyjemny pobyt. Dla szczególnie wymagających mamy 22 pokoje o podwyższonym standardzie, z dodatkowym wyposażeniem i szeregiem przywilejów dla mieszkających w nich gości.

Holiday Inn Wrocław to także szerokie możliwości konferencyjne. Oferujemy 7 sal wielofunkcyjnych mieszczących razem nawet do 450 osób. Nowoczesny sprzęt techniczny, dostęp dziennego światła i klimatyzacja zapewniają konieczny komfort, zarówno do pracy jak i w trakcie każdego rodzaju imprezy. Nasze Business Centre oferuje pomoc w zakresie wszelkich prac biurowych jak: kopiowanie, maszynopisanie, wysyłanie faksów, redagowanie korespondencji czy tłumaczenia. Tutaj także można skorzystać z komputerów i dostępu do internetu.


Hotelowa restauracja Inn-Door House proponuje wybrane specjały kuchni polskiej i międzynarodowej. Do dyspozycji gości jest także stylowy bar „Biblioteka”.

Nasi goście mają możliwość zrelaksowania się w hotelowej siłowni i saunie, VIP Fitness Studio proponuje także masaże oraz różnorodne zabiegi kosmetyczne.


Hotel Holiday Inn
50-030 Wrocław
Piłsudskiego 49/57
tel. (071) 787 00 00
fax. (071) 787 00 01
email: rsvn@wroclaw.globalhotels.pl
www.wroclaw.globalhotels.pl


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /include/adnet_bbelements_code_scripts.php on line 16